fbpx

Intercoiffure Trendleri 2021/22

ROCK-MANTIC

Moda her geçen yıl dönüşerek kendini yeniden keşfediyor, yeni bir dili benimsiyor ve her on yılda bir trendler geri dönüyor. Intercoiffure 2021/22 trendleri yine rock esintilerini es geçmiyor. Rockmantic trendinin yumuşak, feminen bir yanı var. Alexander McQueen’den Chanel’e kadar, önde gelen tüm modacılar şıklığı rock’n roll ruhuyla buluşturmayı sevmiştir. Rock-mantic’te transparan kumaşlar, blazerler, danteller, inciler, büyük taş takılar, duygusallık ve teatrallik ön planda. Yapılandırılmış ve yaratıcı saçları, kısa kesilmiş kaküller… Sizi karanlık tarafa çağıran romantik, kadınsı silüetler…

intercoiffure-mondial trends -Rockmantic
intercoiffure-mondial trends -Rockmantic

EKOLIFE

Sürdürülebilir ve Sorumlu Moda trendi… Sürdürülebilir moda, moda ürünleri ve sisteminde ekolojik bütünlüğe doğru değişimi teşvik etme hareketi ve sürecidir. Moda tasarımcıları bizi doğaya geri götürmek istiyor. Ama bugünlerde insanların meşgul olduğunun farkındalar. Herkesin bir ormanda yürüyüş yapmaya, botanik bahçelerindeki bitkileri görmeye, hatta durup gülleri koklamaya bile vakti yok.Bu durum, “eko modayı” tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

intercoiffure-mondial trends -ecolife
intercoiffure-mondial trends -ecolife

METALİK GÜMÜŞ

Metalik gümüş şimdi altından veya bronzdan daha sıcak. Gümüş, şık, geleceğe hazır, göz alıcı bir stili ve zarafeti simgeliyor. Saçlar yanardöner tonların vurgularıyla dikkat çekerken fütüristik bir görünüme doğru yöneliyor. Metalin dönüşü yeni bir on yılın başlangıcına işaret ediyor.

intercoiffure-mondial trends -Metalik Gümüş
intercoiffure-mondial trends -Metalik Gümüş

ANDROJEN

Gerçek androjenlik, cinsiyet çağrışımlarının yokluğunda yatar. Androjen giysiler yaratmayı başaran tasarımcılar, genellikle erkeksi ve kadınsı fiziksel farklılıkları silen, norm ve kuralların dışına çıkan tasarımcılardır. İnsan ırkını kadın ve erkek olarak iki gruba ayırmak sınırlayıcı değil mi? Kuşkusuz bundan daha zengin ve çeşitliyiz? Hepimiz benzersiz ve kendi hikayesi olan karakterler değil miyiz?”

intercoiffure-mondial trends -Androjen
intercoiffure-mondial trends -Androjen

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz