İngiltere Kuaförlük Yarışması Finalistleri belirlendi

İngiltere Kuaförlük Yarışması 2016 Finalistleri belirlendi

Yıllardır saç modasına ve kuaförlüğe yön veren saç tasarımlarının yarıştığı İngiltere Kuaförlük Yarışması 2016 finalistleri belirlendi. Kazananlar ödüllerine 28 Kasım’da Londra’da Park Lane Grosvenor House Hotel’de düzenlenecek olan görkemli bir törenle sahip olacaklar.

Bölgesel Kategori ve Uzman Kategori olmak üzere iki ana kategori bulunuyor. Bu kategorilerin alt kategorileri ve finalistler:

Bölgesel Kategori

Doğu Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Paul Falltrick, Paul Falltrick Creative, Hornchurch
Ashley Haynes and Charlotte Oldfield, RUSH Hair, Romford
Joseph I’Anson and Lisa Graham, Mark Leeson, Mansfield
Nathan Jasztal, Silhouette Du Barry, Chelmsford
Callum Standen-May, The Egg Salon, Norwich
Angelo Vallillo, Zullo & Holland, Nottingham

Londra Yılın Kuaförü Finalistleri

Luke Benson, D&J Ambrose, Pinner, Middlesex
Daniele De Angelis, TONI&GUY, Commercial Street
Philipp Haug, TONI&GUY, Sloane Square
Andy Heasman, RUSH Hair, Strutton Ground
Karine Jackson, Karine Jackson Hair & Beauty, Litchfield Street
Desmond Murray, Atherton Cox, New Cavendish Street

Midlands Yılın Kuaförü Finalistleri

Royston Blythe and Charles Douek, Royston Blythe, Shrewsbury
James Earnshaw, Francesco Group, Stafford
Kieron Fowles, Regis, Birmingham
Shaun Hall, Mark Leeson, Chesterfield
Nick Malenko and Sophie Beattie, Royston Blythe, Wolverhampton
Nicola Smyth, Nicola Smyth Award Winning Hair, Leamington Spa

Kuzey Doğu Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Dean Bradwell, Scarlet Moon, Middlesbrough
Ross Charles, Ross Charles, York
Joseph Ferraro, Joseph Ferraro, Harrogate
Hannah Gordon, Paul Gordon, Scunthorpe
Julian Holland, The Mark Hill Salon, Kirk Ella
Jonathan Turner, Hooker & Young, Newcastle Upon Tyne

Kuzey Batı Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Brent Barlow and Rosie Binns, Ethos Hairdressing, Manchester
Harry Boocock and Christopher Horsman, The Hair Studio, Leeds
Mai Ha, Trevor Sorbie, Manchester
Marcello Moccia, Room 97 Creative Hairdressing, Wakefield
Melenie Tudor, En Route Hair & Beauty, Wakefield
Jon Wilsdon, Toni&Guy, Deansgate

Kuzey İrlanda Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Julian Dalrymple, The Sitting Room Hairdressing, Ballymena
Sharon Dow, Kevin Kahan, Bangor
Damien Johnston, Pure Hair, Belfast
Keith Kane, Keith Kane Hair International, Carryduff
Sharon Malcolm, Sharon Malcolm Hairdressing, Newtownards
Leisa Stafford, Stafford Hair, Belfast

İskoçya Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Iain Bruce-Low, Bruce-Low Hair, Oban
Brian Gallagher, Gallagher Horner Hair, Bishopsbriggs
Colin McAndrew, Medusa Hairdressing, Edinburgh
Suzie McGill and Dylan Brittain, Rainbow Room International, Uddingston
Heather Nelson, Nelson Hairdressing, Lanark
Caroline Sanderson and Claire McIntyre, Ego Hair Design, Inverness

Güney Bölgesi Yılın Kuaförü Finalistleri

Thomas Hills, TH1 Hair, Oxted
Altin Ismaili, Marc Antoni, Reading
Robert Masciave, Metropolis Hairdressing, Kingston Upon Thames
Kerry Jane Mather, KJM Salons, Fleet
Rae Palmer, WeLove Salons, Southsea
Anne Veck, Anne Veck Salons, Oxford

Galler ve Güney Batı Yılın Kuaförü Finalistleri

Craig Chapman, Craig Chapman Hair Design, Launceston
Mia Dellicompagni and Amy Sultan, Francesco Group, Poole
Ben Driscoll-Price, Robert Johns, Portishead
Jamie Hill, Jamie Hill Salon, Swansea
Steven Smart, Smartest 73, Weston-Super-Mare
Abby Whittaker and Karly Whittaker, Sarah Hodge Hairdressing, Taunton

Uzman Kategori Finalistleri:

Yılın Afro Kuaförü Finalistleri

Harry Casey, Jamie Stevens Hair, London
Robert Eaton and Karla Ancliff-Smith, Russell Eaton, Leeds
Lisa Farrall, London Hair Academy, London
Anthony Grant, Shai Hair Salon, London
Michelle Thompson, Francesco Group, Stafford
Anne Veck, Anne Veck Hair Salons, Oxford

Yılın Sanatsal Akımı Kategorisi Finalistleri

Angelo Vallillo Academy, Nottingham
Ego Hair Design, Inverness
Hare & Bone, London
Mark Leeson, Mansfield
RUSH Hair, London
TONI&GUY, London

Yılın Avandgard Kuaförü Finalistleri

Rachel Bartlett, TONI&GUY, Covent Garden
Suhyun Kang, London Hair Academy, London
Chie Sato, TONI&GUY, Covent Garden
Indira Schauwecker, TONI&GUY, Covent Garden
Erika Selvaggio, Taylor & Taylor, London
Anne Veck, Anne Veck Hair Salons, Oxford

Yılın Erkek Kuaförü Kategorisi Finalistleri

Jonathan Andrew, Jamie Stevens Hair, London
Michael Francos, D&J Ambrose, Pinner
Jason Hall, Jason Hall Hairdressing, Edinburgh
Terri Kay and Andrea Giles, Mark Leeson, Mansfield
Kevin Luchmun, TONI&GUY, Shoreditch
David Siero, TONI&GUY, South Kensington

Yılın Yeni Nesil Kuaförü Kategorisi Finalistleri

Marlon Hawkins, Brooks & Brooks, London
Lauren Killick, TH1 Hair, Oxted
William Lamb, Daniel Granger Hairdressing, Northampton
Michael Rackett, RUSH Hair, Croydon
Melissa Timperley, Sassoon Salon, Manchester
Emma Yates, Peter Prosser Hairdressing, Hereford

Yılın Schwarzkopf Professional İngiliz Renk Teknisyeni Kategorisi Finalistleri

Robert Eaton, Russell Eaton, Leeds
Ashley Gamble and Stephanie Gamble, Ashley Gamble, Shifnal
Siobhan Golden, TONI&GUY, Wigmore Street
Georgie Mathers, TONI&GUY, Covent Garden
Madeleine Murphy, ENA Salons, London
Sharon Peake and Adam Bryant, Ethos Hairdressing, Manchester

HJ’nin Yılın Kuaförü Adayları Kategorisi Finalistleri

Darren Ambrose
Errol Douglas
Mark Hayes
Gary Hooker & Michael Young
Akin Konizi
Mark Leeson
Angelo Seminara
Jamie Stevens

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975