fbpx

İmaj herşeydir!

Kategori

İmaj herşeydir!

L’Oréal Professionnel işbirliği ile Türkiye’de eğitim veren ünlü imaj danışmanı Serge Moreau bu yıl bir kez daha Türk kuaförleri ile buluştu. Moreau’nun “Toplam Görünüm Eğitimi”, tamamen farklılaşmayı sağlayan bir içerik sunuyor. Kuaförün sadece müşterinin saçını değil, bütününü görmesi gerekliliği eğitimin ana konusunu oluşturuyor.

eğitim, kuaför, kuaförlük, imaj, loreal, danışman, saç, kıyafet, toplam görünüm, müşteri,Ayşegül Aydın, Elvan Beşparmak, Emrah Kemendi, Özcan Demiroğlu

Moreau 4 gün süren eğitim boyunca, müşterinin tarzını anlayabilmek; müşteri ile empati kurabilmek; müşterinin bilinçaltında yatan isteği anlayabilmek ve müşteriyi verilen servisle etkileyebilmek için yapılması gerekenleri eğitime katılanlarla paylaştı.

Katılımcılardan yansıyanlar

Ayşegül Aydın: Eğitimle insanlara bakış açımız değişti. Şekillerin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu gördüm. Bu eğitim teknik bir eğitim değildi, kişiye özel tasarım eğitimiydi. Bundan sonra müşterilerimize bakış açımız değişecek.

Elvan Beşparmak: Tek kelime ile anlatmak gerekirse; süperdi! Eğer bu eğitimi almasaydım, meslek hayatım için büyük eksiklik olurdu. Serge Moreau, kişiyi bir bütün olarak görüyor ve bu şekilde teşhis ediyor. Bu eğitimden sonra müşterilerime daha bilinçli yaklaşacağıma inanıyorum.

Emrah Kemendi: Çok verimli bir eğitimdi. Serge Moreau, bakmak ve görmek arsındaki farkı gösterdi bize. Sadece saça değil, bütüne bakmamız gerektiğini öğrendik. Tüm meslektaşlarımızın alması gereken bir eğitim. L'Oréal’e teşekkür ediyoruz.

Özcan Demiroğlu: Çok eğlenceli ve yararlı bir eğitimdi. Bu eğitim mesleğimizle ilgili aldığımız diğer eğitimlerden oldukça farklı. Eğitimin her gününde eksiklerimizi daha iyi gördük ve yeni şeyler öğrendik. Eğitimden sonra herkesin müşteriyi çok daha iyi anlayabileceğine anlayacağına inanıyorum.

Sezgin Köle: Eğitime sadece çok güzel demeyeceğim; Serge gibi detaylandıracağım. 4 gün boyunca daha farklı nasıl olunur, müşteri nasıl anlanır müşteriye nasıl servis verilir ve nasıl iletişime geçilmesi gerektiğini öğrendik. Yeteneğimiz ve bu eğitimden edindiklerimizi harmanladığımızda ortaya çok güzel işlerin çıkacağına inanıyorum.

Şeref Aydın:  Çok keyifli bir eğitimdi. Serge Moreau, çok profesyonel bir insan. Biz kuaförler hep saçlara odaklanıyoruz; Moreau, bize bütüne bakmamız gerektiğini öğretti ve ayrıntılarını öğretti. Bu eğitimi bize sunduğu için L'Oréal’e teşekkür ediyorum.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz