fbpx

#Iloveblondme❤️ Yarışmasının Birincisi Türkiye’den!

Her türlü sarışınlıkta ustalaşmak için gerekli portföyü sunan tek marka olan BLONDME ile kuaförlerin çarpıcı görünümler elde ettiği #ILOVEBLONDME yarışması sonuçlandı.

Schwarzkopf Professional’ın, tüm salonların en iyi dijital partneri olmak vizyonu ile her sene gerçekleştirdiği dijital yarışmalardan en son gerçekleşeni #ILOVEBLONDME oldu. Son yılların en popüler servisi olan sarışınlık kategorisinde kuaförlerin BLONDME ile çarpıcı görünümler elde ettiği #ILOVEBLONDME’ye Türkiye’den yoğun ilgi vardı. Instagram üzerinden Blondme ile yarattıkları sonuçları paylaşan 6.000 stilist yarıştı.

Instagram’da düzenlenen sarışınlık dönüşüm yarışmasına katılan 6.000 stilist arasından birinci Türkiye’den Ercan ÇAP oldu!

Enver Durusu, İnci Yeldan, Ercan Çap, Hande Polat 

Ödül olarak Ercan Çap, Schwarzkopf Professional’ın merkezi Almanya Hamburg’da Blond Me’nin tanıtım filmi çekimlerinde, BM Global Elçisi Jack Howard’a eşlik edecek.

Schwarzkopf Professional ekibi Ercan ÇAP’ı kazandığı ödülden dolayı tebrik etmek ve plaketini teslim etmek için ziyaret etti. Yarışmaya katılım serüveni ile ilgili Ercan bey ile konuştuğumuzda, Essential Looks’tan ilham aldığını ve BLONDME ile çalışmayı çok sevdiğini aktardı. Ercan Çap’ın yarattığı muhteşem görünümleri instagram hesabından da takip edebilirsiniz. (https://www.instagram.com/lookuphairstudio)

Blondme Marka Yöneticisi Hande Polat, Schwarzkopf Professional ile çalışan tüm salonları her mecrada desteklemenin çok önemli olduğunu vurgulayarak; ”Salonlar için globalde görünür olmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız, bu konuda tüm salonlarımızı görünür kılmak bizim de en öncelikli hedeflerimizden. Globalde görünür olmak isteyen tüm salonların en iyi dijital partneri olma vizyonumuzu gerçekleştirmek için önümüzdeki dönemde de dijital yarışmalarımıza devam edeceğiz. Dünya çapında 6.000 katılımın olduğu muhteşem bir yarışma gerçekleşti, yarışmayı Türkiye’den bir stilistin kazanması ise hepimizi gururlandırdı. Ercan bey’in başarısının diğer salonlarımıza ilham olmasını ve önümüzdeki dönemde yarışmalara katılımın artarak devam etmesini bekliyoruz. Kuaförlerimiz instagram hesabımızı (https://www.instagram.com/schwarzkopfprotr) takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabilirler.” dedi.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz