fbpx

İlginç saç modelleri: 21.yy'da Barok'un Yeniden Canlanması

Resurgence of Baroque in the 21st century yani ”21. yüzyılda Barok’un yeniden canlanması” koleksiyonu, saç stillerine güç ve karakter kazandıran, 21. yüzyılın çağdaş kadınının taleplerini karşılamak için yaratıldı.

Başarılı kuaför Juanmy Medialdea saç modellerini şöyle yorumluyor: ”Barok döneminin biçimlerini ve çizgilerini yeniden canlandırmak, onları modern zamanlara uyarlamak ve kadınların güçlenmesine katkıda bulunan saç modelleri yaratmak istedik”.

Bu koleksiyon, mevcut trendleri de yansıtırken; saç çizgilerini de temiz çizgilerle ama karmaşıklıkla önceliklendirerek, muhteşem görünümlerin üretildiği Kraliyet Evleri’nin modalarını yeniden ele alıyor.

Dağınık saçlar,işlenmiş hatlara önem veren ve özenle tasarlanmış özelliklere dönüştürülmüş. Koleksiyon için barok heykeller ve kabartmalardan ilham alınmış. Eklektik bir sonuç elde etmek için harmanlanmış, doğadan ilham alan güzel ve karmaşık detaylarla dolup taşan bir dizi görünüm ortaya çıkmış. Organik dokuları Barok altınları ile kaynaştıran makyajla zenginleştirilen bu koleksiyon, dikkatli fotoğrafçılık sayesinde daha da etkileyici bir karakter kazanıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz