IGORA ROYAL Çevre Dostu Görünümü ile Sahnede

IGORA ROYAL çevre dostu yeni serisiyle, markanın güvenilir formülü ve performansını değiştirmeden sürdürülebilir yeni görünümünü sergiliyor.

Renk uzmanlığının, başarılı olan her kuaför salonunun merkezinde yer aldığını biliyoruz. Rengin, salonların en büyük gelir kaynağı ve müşterinin güvenini kazanmanın en önemli yolu olduğunu da… 

Schwarzkopf Professional’ın öncü renk markası IGORA ROYAL, 60 yılı aşkın süredir renk uzmanlarının yaratıcılığını ateşliyor. Her bir uzmanın en iyi görünümleri yaratmasını ve yaratıcılığının her yönünü keşfetmesini sağlıyorr. Dip boyama, birkaç ışıltılı röfle paketlemesi ya da tam bir renk değişiminde profesyonel desteğini esirgemeyen IGORA ROYAL, güçlü performansından hiçbir zaman ödün vermiyor. En zor saçlarda bile 100% güvenilir beyaz kapama performansı, yüksek çözünürlüklü gerçek renk sonuçları ve doğal ton yönelimleri ile uzmanların birincil tercihi olmaya devam ediyor.

Çevre dostu yeni serisi ise IGORA ROYAL’in güvenilir formülü ve performansını değiştirmeden sürdürülebilir yeni görünümünü sergiliyor. DAHA AZI ile DAHA FAZLASI olmaya teşvik ederken çevreye en saygılı saç rengi markalarından biri ile çalışma imkanı da sunuyor. “Çevre Dostu Olun. Bilinçli Olun. Değişimin Bir Parçası Olun” diyerek yılda 770 ton işlenmemiş materyal tasarrufu ile kutu ambalajlarını değiştiriyor.

Çevre dostu bu değişim ile birlikte yeni sloganı da uzmanların coşkusunu artırıyor: 

“Hayalindeki renk uzmanı ol. Çünkü ihtiyacın olan her şey zaten içinde.“

Bu konsept, en iyisi olmak için gereken her şeyin zaten her uzmanın ve onun güvenilir renk ortağı olan IGORA ROYAL’in kutusunun içinde olduğunu anlatıyor. IGORA ROYAL, istediğiniz renk uzmanı olmanız için ihiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Schwarzkopf Professional web sitesi üzerinden yenilenen IGORA ROYAL görünümlerinin sahneye çıkış ayrıntılarını, ürün bilgilerini ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz: schwarzkopfpro.com.tr 

Instagram üzerinden @schwarzkopfprotr ve #BeIGORA / #IGORAROYAL hashtag’leri ile en son haberleri ve trendleri takip etmeyi unutmayın. 

Önerilenler

Benzer İçerikler