fbpx

Igora Royal ile Boyanan Saçlarla Doğaya Destek

Igora Royal, daha güzel bir gelecek ve sürdürülebilir yarınlar için harekete geçti. Schwarzkopf Professional’ın renklerle özdeşleşen ve yeni sürdürülebilir ambalajlara sahip markası Igora Royal, E-cording işbirliği ile gerçekleştirdiği projesi ile doğaya daha yeşil yarınların tohumları atatcak.

E-cording işbirliği ile daha yeşil Türkiye…

E-cording işbirliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında, Schwarzkopf Professional iş ortağı salonlarında saçlarını IGORA ROYAL marka saç boyaları ile renklendirenler, yine aynı salonlarda konumlandırılan QR kodlarını telefonlarına okutuyor. Telefonlarında açılan ekrandaki sayfadan ise bir fidan tohumu seçiyor. Seçilen tohum, @ecordingmapp aracılığında bir ecodrone ile doğaya filizlenmesi için bırakılıyor. Böylece saçlarını renklendiren kadınlar, ülkemizde doğanın daha yeşil bir renge bürünmesine yardımcı oluyor. Schwarzkopf Professional salonlarında saçlarınızı renklendirerek, siz de bu girişimin bir parçası olabilir, ülkemizin yeşil bir geleceğe sahip olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

IGORA ROYAL, sürdürülebilirlik için ambalajlarını da yeniledi

Schwarzkopf Professional, küresel ayak izleri söz konusu olduğunda “daha azıyla daha fazlasını yapmak için” çalışırken, Igora Royal serilerinin yeniden tasarımı için de her detayı düşündü. Markanın ambalajlarının tüp ve kapakları şimdi %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor. Ürünlerin kutusunda ise %92 geri dönüştürülebilen karton kullanılıyor.

Schwarzkopf Professional -Igora Royal

Schwarzkopf Professional web sitesinde yeni ürün bilgilerini, ürünlerin yeni görünümlerini ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz: schwarzkopfpro.com.tr – Instagram üzerinden @schwarzkopfprotr ve #BeIGORA / #IGORAROYAL hashtag’leri ile en son haberleri, trendleri ve rekabet ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

E-cording işbirliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında, Schwarzkopf Professional iş ortağı salonlarında saçlarını IGORA ROYAL marka saç boyaları ile renklendirenler, yine aynı salonlarda konumlandırılan QR kodlarını telefonlarına okutuyor. Telefonlarında açılan ekrandaki sayfadan ise bir fidan tohumu seçiyor. Seçilen tohum, @ecordingmapp aracılığında bir ecodrone ile doğaya filizlenmesi için bırakılıyor. Böylece saçlarını renklendiren kadınlar, ülkemizde doğanın daha yeşil bir renge bürünmesine yardımcı oluyor.

Schwarzkopf Professional salonlarında saçlarınızı renklendirerek, siz de bu girişimin bir parçası olabilir, ülkemizin yeşil bir geleceğe sahip olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Igora Royal Çevre Dostu Görünümü ile Sahnede!

Schwarzkopf Professional, küresel ayak izleri söz konusu olduğunda “daha azıyla daha fazlasını yapmak için” çalışırken, serilerin yeniden tasarımı için de her detayı düşündü. Markanın ambalajlarının tüp ve kapakları şimdi %100 geri dönüştürülebilir malzemeden üretiliyor. Ürünlerin kutusunda ise %92 geri dönüştürülebilen karton kullanılıyor.

Schwarzkopf Professional web sitesinde yeni ürün bilgilerini, ürünlerin yeni görünümlerini ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz

öylece saçlarını renklendiren kadınlar, ülkemizde doğanın daha yeşil bir renge bürünmesine yardımcı oluyor. Schwarzkopf Professional salonlarında saçlarınızı renklendirerek, siz de bu girişimin bir parçası olabilir, ülkemizin yeşil bir geleceğe sahip olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz