fbpx

Iconic: 90’lar Modasının Yeniden Yorumu

90’lar modasının yeniden yorumu olan Iconic saç koleksiyonu, hayal ve vizyonun, işçilik ve sanatın bir karışımı.

90’lar, ikonik giysilere hayat vermek için zanaatkarlık ve sanatın harmanlandığı, hayallerin ve vizyonun atağa kalktığı yıllardı. TONIPELLEGRINO markasının Iconic koleksiyonu, İtalyan terziliğini ve zevkini yeniden yorumluyor ve beş görünüm ortaya koyuyor: zarif beyaz, zarif siyah, gümüş, party gold ve ışıltı… Farklı yorumlar sayesinde çoğalan üç kesim (bir kısa ve iki uzun) ve üç renk (kiraz siyahı, kızıl ve altın kahverengi).

Toni Pellegrino Iconic
Toni Pellegrino Iconic

Çok yönlü kısa saçlar: Kiraz siyahı, ultra feminen, pixie ile kase kesim arasında bir yerde duran bu saç, glam rock ve sokak stiline selam gönderiyor.

Toni Pellegrino

Kızıl kahverengi ve göz alıcı dalgalar, 1940’lardan beri ikonik bir görünüm. Çağdaş zevke göz kırpan bir Hollywood zarafeti için yandan ayrılmış, alında hacimli, mükemmel dalgalanma ve ultra parlak saçlar…

Toni Pellegrino Iconic

Yerçekimine meydan okuyan hacimlere sahip bir başka diva saç modeli. İlham, modaya sayısız kez esin olan Tiffany’de Kahvaltı filminden geliyor.

Toni Pellegrino

Elbette bu koleksiyon, kıvırcık saçların gücü ve ifadesi olmaksızın tamamlanamazdı. Bu görünümde kahverengi ve altın, farklı renklendirme tekniklerinin kullanımı ile birbirini tamamlıyor. 

Toni Pellegrino Iconic
Toni Pellegrino

Yerçekimine meydan okuyan hacimlere sahip bir başka diva saç modeli. İlham, modaya sayısız kez esin olan Tiffany’de Kahvaltı filminden geliyor. Elbette bu koleksiyon, kıvırcık saçların gücü ve ifadesi olmaksızın tamamlanamazdı. Bu görünümde kahverengi ve altın, farklı renklendirme tekniklerinin kullanımı ile birbirini tamamlıyor. Yerçekimine meydan okuyan hacimlere sahip bir başka diva saç modeli. İlham, modaya sayısız kez esin olan Tiffany’de Kahvaltı filminden geliyor.90’lar, ikonik giysilere hayat vermek için zanaatkarlık ve sanatın harmanlandığı, hayallerin ve vizyonun atağa kalktığı yıllardı. TONIPELLEGRINO markasının Iconic koleksiyonu, İtalyan terziliğinin ve zevkini yeniden yorumluyor ve beş görünüm ortaya koyuyor: zarif beyaz, zarif siyah, gümüş, party gold ve ışıltı… Farklı yorumlar sayesinde çoğalan üç kesim (bir kısa ve iki uzun) ve üç renk (kiraz siyahı, kızıl ve altın kahverengi). Yerçekimine meydan okuyan hacimlere sahip bir başka diva saç modeli. İlham, modaya sayısız kez esin olan Tiffany’de Kahvaltı filminden geliyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz