fbpx

Hyaluronik Asit Saç Bakımı İçin Neden Önemli?

Hyaluronik asit bir nemlendiricidir. Cildin ve saçın yüzeyine su çekmenin yanı sıra daha derin katmanlara hidrasyon sağlama yeteneğine de sahiptir. Kulağa çok şaşırtıcı gelse de Hyaluronik asit, 6 litre kadar su tutabilir.

Bu yüzden, bazı şampuanlar ve saç bakım ürünleri, formüllerinde hyaluronik asit içeriyor. Birçok insan, cilde yararını bildiğimiz hyaluronik asidin saçları nemlendirmede de harikalar yarattığından haberdar değildir.

Örneğin, özellikle de kuru, kıvırcık, kırılgan veya hasar görmüş saçlarla mücedele edenler, hyaluronik asit içeren saç bakım ürünlerinin faydasını ve olumlu etkisini fazlaca görür.

Ancak, şu unutulmamalı: Ortamdaki nemi çekmeye yardımcı olmakla birlikte, nemi saç telinin içine tam olarak hapsetmekte yetersiz kalır. Bunu sağlamak için size önereceğimiz gibi özel ve profesyonel ürünler kullanmanız gerektiğini hatırlatalım.

Hyaluronik Asit İçeren Saç Bakım Ürünü Önerilerimiz:

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme Serisi

BC Hyaluronic Nem Yükleme - Hyaluronik asit

Serideki ürünler, saça nem sağlarken aynı zamanda nemi saç tellerine hapsedebilme özelliğine sahip. Saçın nem seviyesini yeniden dengeleyerek saçı yumuşatan ve parlaklık kazandıran bu seri, şampuandan saç kremi ve maskeye, inci taneli BB kremden sprey kreme, geniş üün yelpazesiyle ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecektir. Cell Perfector Teknolojisi saç yüzeyini pürüzsüz hale getirip saçın her teline esneklik, hareketlilik ve parlaklık kazandırıyor. Her iki yıkama arasındaki süreçte saçınızın nemden yoksun kalmasını önlüyor.

Bonacure Hyaluronic Nem Yükleme serisinde yer alan ürünlere ve özelliklerine göz atmak ya da satın almak için tıklayın.

Kerastase Densifique Bain Densite Şampuan

Kerastase Densifique Densite Şampuan - Hyaluronik asit

Saçlara dolgunluk, hacim ve hareket kazandırırken aynı zamanda içerdiği hyaluronik asit sayesinde saçı nemlendiren şampuan, özellikle seyrekleşen ve incelen saçlar için tasarlanmış bir ürün. Saç tellerinin yapısını düzeltir ve daha kalın bir görünüm verir.

  • Uyuyan saç köklerini uyandırır.
  • Daha dokulu, dolgun ve esnek saçlara sahip olmanızı sağlar.
  • Saçlar daha dayanıklı hale gelir.

Maksimum etki için bu bakımı Kerastase Densifique Bain Densite Saç Maskesi ile desteklemenizi öneririz.

Kerastase Densifique Bain Densite serisindeki ürünlere göz atıp daha fazla bilgi edinmek ya da satın almak için tıklayın.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz