Hush süprizlerine hazırlanın!

Kategori

Bir başarı hikayesi…

‘Büyünün gerçekleşme zamanı’ sloganın sahibi olarak Hush, yenilikçi yüzüyle de sektörde özel bir yere sahip…

Birbiri ardına gelen sunulan kaliteli ürünleriyle daha büyük kitleleri kucaklıyor ve adeta bir Hush ailesi oluşuyor…

Sırada ne var diye soranların bekledikleri tek bir cevap var aslında: Hush Passion

Hush markasının uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve nihayet kısa bir süre sonra kuaför salonlarında yerini alacak boya markaları.

Siz de Hush Passion Saç Boyasını ilk deneyenlerden olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak başvuran ilk 10 kişi arasında yer alarak özel deneme paketi sizin olsun:

(Kampanya sona ermiştir. İlginize teşekkür ederiz.)

  Koşullar: Her kuaför salonu için sadece bir hediye seti geçerlidir. Kuaför salonu bulunmayan kişilere hediye seti verilmez.

  İşte Sistem Kozmetik yöneticilerinin dilinden Hush ve yeni ürünler:

  Kuaförler neden Hush markasını tercih etsinler?

  Sinan Kara: Hush markasının öncelikle güzel bir enerjisi oluştu. Tabii ki hem tasarım anlamında hem kalitesi anlamında ama en önemli neden şu; kuaförler için en önemli şey nedir, müşterileri ve onların saçları. Biz her zaman diyoruz ki müşterilerinizin saçların sizin tarlanız gibi, ne kadar iyi bakarsanız o kadar verim elde edersiniz. Müşteriler de Hush’ı çok seviyor. Hush kullanan salonlardan gelen geri bildirimler çok pozitif. Tüketiciler mutlu olunca dolaylı olarak kuaförler de hem maddi hem manevi olarak mutlu oluyorlar. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına Hush Tange Free’yi tercih edebilirler.

  True Blonde’u tercih etmelerinin sebebi ise oldukça önemli. Günümüzde açma boyama işlemleri salonlarda çok önemli ama bunu yaparken saçın yıpranmaması ve temiz sarılar elde edilmesi lazım. True Blonde da 3 farklı renk seçeneğiyle hem saçı çok iyi nötralize ediyor hem de yıpranma düzeyini minimuma indiriyor. Bu sebeplerden ötürü biz kuaförlerden teşekkür telefonları alıyoruz. Ürünler çok beğeniliyor. Kuaförler de, müşterisine daha iyi hizmet vermek istediği ve saçlar onun için önem arz ettiği için Hush markasını tercih ediyor diye düşünüyorum.

  Hush süprizlerine hazırlanın!

  No Pain ve Passion’dan bahsedelim:

  Sinan Aydın: No Pain saç dipleri için çok konforlu bir saç açıcı krem. Hiç acı olmadan, saç diplerini yakmadan uygulanan hassas bir açıcı. Tek kullanımlık, kişiye özel bir ambalajı var. 60 gramlık bir krem. Bu yüzden salonlarda, tüketicinin yanında hazırlanabilecek ve özel standıyla teşhir edilebilecek bir hizmet hedefliyoruz. Çünkü saç açma, dipleri boyatma ve saç uçlarını açmada ciddi bir vakit kaybı var. Bunun dışında konforlu da olması lazım tabii. Müşteriler eziyetle çıkmasınlar mantığıyla ortaya çıkan bir ürün.

  Hush Passion da saç boyamız. Çok özel, amonyaksız bir boya. Bunda da özellikle saç diplerine oldukça konfor sağlayan, yakmayan ve hoş bir kokusu olan bir ürün. Aynı zamanda amonyaklı boya gibi çalışan, 4 tona kadar saçı açabilen ve ppd içermeyen özel formüllü bir saç boyası. 85 rengiyle Sonbaharda çıkacak. Kuaförlerin çok seveceğini düşünüyoruz.

  Hush süprizlerine hazırlanın!

  Önerilenler

  Benzer İçerikler