Hollywood Yıldızları Gibi Parlamaya Hazır Mısın?

Hollywood yıldızlarının kırmızı halıda yürürken gülüşleri ile mest ettiğini hepimiz biliyoruz. Bembeyaz dişleri ve güzel gülümsemeleri her kadının ve erkeğin sahip olmak istediği bir görünüm. Peki gerçekten birkaç estetik işlemi ile bu gülüşe sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Hollywood smile olarak adlandırılan ve Hollywood gülüşü dediğimiz özel gülüş tasarımı ile siz de yıldızlar gibi parlayabilirsiniz.

Hollywood Gülüşü ile Kendinize Yakışan Gülüş Tasarımına Sahip Olun

Hollywood gülüşü uygulamasının hedefi, var olan dişlerinizde beyaz bir görünüm elde etmek, sağlıklı bir diş eti yapısı oluşturmak ve yüz şeklinize uygun bir orantılı diş görünümü ortaya çıkarmaktır. Adım adım tasarlanan gülüş estetiği sonucunda, kusursuz bir gülüşe, estetik bir görünüme sahip olacak ve gülümsediğinizde adeta ışık saçacaksınız!

hollywood gülüşü

Adım Adım Gülüş Tasarımı

Hollywood gülüşü yapımı farklı işlemlerin sırayla uygulanması sonucunda ulaşılan kapsamlı bir operasyondur. Tüm bunlar için öncelikle hastaların nasıl bir gülüşe sahip olmak istediği ve kendini nasıl mutlu hissedeceği üzerinde konuşuluyor ve buna göre gülüş tasarımının adımları belirleniyor. Peki gülüş tasarımı adımları hangi işlemlerden oluşuyor? Gelin birlikte inceleyelim.

1. Adım

Porselen Vener: Dişlerde istediğimiz o estetik görünümün elde edilmesi için uygulanan bir işlemdir. Diş lekelerinin, çarpıklığın ve diş aralarında var olan boşlukların giderilmesi için dişler üzerine porselen kaplama yapılır.

2. Adım

Diş Beyazlatma: Bembeyaz parlayan dişlere sahip olmak istemiyor muyuz? Gülüş tasarımının ikinci adımında diş beyazlatma işlemi ile diş renginiz birkaç ton açılara dilediğiniz beyazlığa kavuşturuluyor.

3. Adım

İmplant: 32 diş gülmek sizin de hakkınız! Kayıp olan dişlerinizin yerine sağlam, uzun yıllar kullanabileceğiniz bir implant tedavisi uygulanıyor.

Tüm bu adımlar sonucunda, çok daha estetik, parlak, beyaz ve simetrik dişlere sahip olabilirsiniz. Yüz şekliniz ve dudaklarınız ile uyumlu bir gülüş hayal ediyorsanız adresi Hollywood gülüş tasarımında!

Hollywood Gülüşü Fiyat Aralığı

Gülüş estetiği yaptıralım, biz de kırmızı halıdaymış gibi parlayalım diyenlerin aklında bir soru daha: Hollywood gülüşü ne kadar? Fakat bunun için belirli bir fiyat aralığı belirlenmiş değil. Detaylı bir muayene ile hastaların ağız ve diş yapısı, gülüş tasarımından beklentileri, farklı istekleri ve estetiği gerçekleştirecek uzmana göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. En iyi bilgi için Hollywood estetiği uzmanları ile görüşme yapabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler