HBW Akademi’den marka ve kişisel gelişim seminerler

HBW Akademi'den marka ve kişisel gelişim seminerleri

HBW Akademi'den herkesin katılımına açık, marka, kişisel gelişim ve iletişim yönetimi konuları ile ilgili seminerler düzenleniyor.Sizde bu seminerlere katılarak kendinize ayırdığınız zamanı daha verimli geçirebilirsiniz. İşte seminerlerin yer ve tarihleri:

 

BİREYSEL HAYAT VE MOTİVASYON YÖNETİMİ İLE İŞ MOTİVASYONU, BAŞARISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ARTIRILMASI

 

1 Eylül Perşembe / 09:00 – 17:00 / DoubleTree By Hilton Moda – İSTANBUL
Eğitmen: Ayşegül Didem Doğan

 

Amaç: Kişinin hayattaki tüm başarılarında temel enstrümanı olan “kendisi” ni en verimli şekilde kullanabilmesi için, kendi üzerindeki farkındalığının genişletilmesi, pratik olarak kullanabileceği yeteneklerin, orijinal motivasyon artırma detaylarının incelenmesi, iletişim ve insan yönetimiyle ilgili etkili davranış kalıplarının olay örnekleri üzerinden paylaşılması, kişinin temel kendilik becerileri ve iletişim becerilerinin artırılması yoluyla iş ve hayat başarısının olumlu yönde, sürekli artışının başlatılması.

moda, sanat, saç, kişisel gelişim

HARİKA İLETİŞİME VE HARİKA İLİŞKİLERE GİDEN YOLUN KÖŞE TAŞLARI

2 Eylül / 09:00 – 17:00 / DoubleTree By Hilton Moda – İSTANBUL

Eğitmen: Ayşegül Didem Doğan

Amaç: Kişinin hayatta başarıyı ve doyumu getiren en önemli enstrüman olan “iletişim” konusunda gelişerek, hayatını bu yönde kolaylaştırması ve amaçlarına giden yolda hız kazanması. İş başarısının, kişisel motivasyonun ve iş motivasyonunun artması. Önüne çıkan engelleri aşmada daha başarılı olarak, hedeflerini daha kolay gerçekleştirmesi için gereken bilgilerin paylaşılması ve becerilerin birlikte geliştirilmeye başlanması.

moda, sanat, saç, kişisel gelişim

 

 

3 Eylül / MARKA DENEYİMİ YÖNETİMİ

09:00 – 17:00 / DoubleTree By Hilton Moda – İSTANBUL

Eğitmen: Dr. Bilgehan Bozkurt

Amaç: Konuya geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp marka deneyiminin bir süreç olarak değerlendirilmesi, marka deneyiminin gerçek kökenlerinin belirlenmesi ve anlamlı sonuçlara ulaşmak için yapılacakların bilimsel ve yönetimsel olarak ortaya konması

İLETİŞİMİN PİN KODLARI

17 Eylül / 09:00 – 17:00 / DoubleTree By Hilton Moda – İSTANBUL

Eğitmen: Gurbet Altay

Amaç: Günlük hayatta başarılı olmak, mutlu olmak için her türlü insanlarla nasıl bir dil kullanılmalıdır. Her an değişen ruh halimizde düşündüklerimizi nasıl sağlıklı aktarabiliriz. İnsanın kendi ile pozitif iletişime geçmek için hangi aşamalardan geçmelidir. Özel, hayat iş hayatını nasıl etkilemektedir.

 

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975