Halle Berry’in görünümü

Cazibesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Halle Berry sade tercihleriyle baştan çıkararak meydan okuyor.

Nick Pagano, Goldwell Global Artisti ve New York, Woodbury’deki I.d.Salon Hair Design’ın ortağı Mia Liguori, Scruples Uluslararası Kreatif Eşbaşkanı; Claudio Lazo, Wella Professionals Top Artisti ve Ünlülerin Stilisti ve Los Angeles C Salonu’nun sahibi; dünya çapında tanınan bağımsız saç stilisti ve makyaj sanatçısı Sherri Jessee, Hollywood yıldızlarının kırmızı halı performanslarını değerlendirdiler.

Halle Berry'in görünümü

NICK PAGANO: Halle Berry muhteşem bir kadın. Kusursuz kemik yapısını ortaya çıkaran klasik tarzı ona çok yakıştırıyorum. Halle’in koyu kahve ve bal rengi seçimi tenine uygun. Berry’nin makyajı fazla sade olmuş. Ben olsam farklı bir ruj ve daha bronz bir ten rengi tercih ederdim. Geçmişte tercih ettiği uzun kâküllü veya pixie modelleri ona çok yakışıyor.

Saç: 8 Makyaj: 6 Stil: 6 Puanı: 6.7

MIA LIGUORI: Pixie saç modeli Halle’de benim favorim. Diğer stiller hakkını vermiyor. Eğer uzun saç istiyorsa doğal saçını serbest bırakmalı. Bu topuzla spor yapmaya gidecekmiş gibi bir izlenim veriyor. Makyajı belli belirsiz. Bu saçla ve makyajla genel olarak silik duruyor. Dalma yaka ve dantel elbisesini beğendim.

Saç: 3 Makyaj: 5 Stil: 8 Puanı:5.3

CLAUDIO LAZO: Truvalı Helen gibi uğruna savaş çıkartılacak bir yüzü var. Çok başarılı bir modelden, ödüllü bir oyuncuya dönüşmesi tesadüf değil. İtiraf etmeliyim ki, o muhteşem teniyle mükemmel uyum içerisinde olan kısa saçlı halini tercih ederim. Yaptığı seçimler doğal güzelliğine gölge düşürmemeli. Koyu kahve ve karamel gölgeleri beğendim. Makyajı ve stiliyle her zaman dikkat çekiyor.

Saç: 6 Makyaj: 10 Stil: 9.5 Puanı: 8.5

SHERRI JESSEE: Halle’in yıllar önce ilk meşhur olduğu zamanlardaki ultra kısa pixie seçimine hayrandım. Halle Hollywood’un en güzel yüzlerinden biri. Dikkat çekmek için abartılı saç ve makyaja ihtiyacı yok. Alttaki resimlerde gördüğümüz farklı tarzlar, tüm saç stillerini ve farklı saç boylarını taşıyabileceğini kanıtlıyor.

Saç: 8 Makyaj: 9 Stil: 10 Puanı:9.0 Genel Görünüm: 7.4