Hakan Köse ile İçsel Yolculuk

Kategori

Hakan Köse’nin Wella Professionals ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde “Marka olmanın yolu işinize kattığınız duygudan geçer!” semineri Antalya, Samsun ve Izmir ‘den sonra İstanbul’da kuaförlerin  algılarını değiştirdi.

Çoğu insan potansiyel gücünün farkında olamıyor, düşünceleri ile duygularına yön verme yetilerini keşfedemiyorlar. Bu yüzden tehditleri fırsatlara dönüştürmek zorlaşıyor. Kuaförlük mesleği birçok zorluğu beraberinde getiriyor. Yeri geldiğinde müşterilerinizin psikoloğu oluyorsunuz. “Peki sizin psikoloğunuz kim olacak” sorusuna cevap veren seminerde Hakan Köse katılımcılar ile interaktif bir ilişki kurdu.

Katılımcılar meditasyon yaparak iç dünyalarına yolculuk yaptılar ve kendilerini açarak tüm samimiyetleri ile korkularını, kaygılarını, içinden çıkamadıkları durumlar karşısında nasıl davranmaları gerektiklerini tartıştılar. 

Hakan Köse
“Müşteriler sadece servis almak değil sizin enerji alanınıza girip kendilerini iyi hissetmek istiyorlar. Çalışanlarla ve müşterilerle olan dengeleri ayarlamak, yaratıcılığınızı açığa çıkarmak ve bir bütün olarak kendinizi ve çevrenizdekileri sevmeniz sizi başarıya taşıyacaktır. Eğitimde hayatımda edindiğim deneyimleri meslektaşlarıma aktarabildiğim için çok mutluyum.”   

Önerilenler

Benzer İçerikler