Hairist Video Ödülleri…

0

Kuaförlük sektörünün ilk video yarışması başlıyor!

Sosyal medyada video içeriklerin önemi ve bu içeriklerin kalitesinin önemi her geçen gün artıyor.

Sektör olarak fark yaratmak isteyen kuaförlerin bunun dışında kalması düşünülemez… Bu ödüller sektöre yeni bir enerji getirecektir! sözleriyle Hairist Video Ödülleri’ne vurgu yapan Estetica Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Erkan Güzel video kullanımının ve kalitesinin kuaförlük sektöründeki öneminin altını çizerken ‘ülkemizde böyle bir çalışmayı başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz’ sözleriyle heyecanını yansıttı.

Hangi Kategoriler var?

Yarışmada Renk, Kesim, Şekillendirme, Transformasyon, Avantgarde ve Erkek saçları kategorileri bulunuyor. Her katılımcı istediği sayıda video ile istediği kadar kategoride başvurabiliyor.

Yarışmaya nasıl katılacaksınız?

Yarışmada yer almasını istediğiniz videoyu  #hvaturkiye01 etiketliyle paylaşarak ve link veya video göndererek otomatik olarak katılabileceksiniz. Videolar hairist youtube kanalında yayınlanacaktır.

Hairist Video Ödülleri...

Kurallar Neler?

-Videolardaki müzikler ile görünen kişilere ilişkin yasal tüm sorumluluk videoyu paylaşan kişiye ait olup buna ilişkin doğabilecek tüm yasal yaptırımlar paylaşan kişiye aittir. Bu nedenle müzik seçimini videonun yayınlanmasına engel olabilir.

-Videoda kullanılan mankenden izin almış olmanız önemlidir. İzin alınmadan çekilmiş bir video, daha sonra doğabilecek itirazlar nedeniyle yayından kaldırılabilir ve ödül almış olsa dahi diskalifiye olabilir.

-Videolarda kullanılan ürünlerin görülmesinde sakınca yoktur. Aksine teşvik edilir. Ancak ürün ve/veya marka ismine sadece videonun sonunda yazı olarak yer verilebilir. Video al yazılarında yer alamaz.

-Profesyonel çekilmiş videolar için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

-Yarışmaya katılan herkes yarışma katılım taahhütnamesini imzalamak zorundadır.

Yarışma ne zaman başlıyor ve ne kadar sürüyor?

Hairist Video Ödülleri Yarışması her 4 ayda bir yapılacaktır. İlk olarak 1 Mayıs 2019-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında katılım kabul edilecek ve burada #hvaturkiye01 etiketi kullanılacaktır.

2019 yılında 2.yarışma 1 Eylül 2019-31 Aralık 2019 tarihleri arasında #hvaturkiye02 etiketi kullanılarak gerçekleşecektir.

2020 yılında ise 1 Ocak 2020-30Nisan 2020 #hvaturkiye03 etiketi ile devam edecektir.

Hairist Video Ödülleri...

Ödüller neler?

Her kategori 1.sine 1000 TL nakit para ödülü verilecektir. 6 kategori arasından seçilecek bir video ise The Best Video Ödülü alacak ve kategori ödülüne ilave olarak 2500 TL nakit para ödülü kazanacaktır.

Kategori birincileri ayrıca tüm sosyal medya platformalarımızda özel olarak tanıtılacaktır.

Jüri kimlerden oluşuyor?

Jüri Estetica Dergisi Yayın Kurulu’dur. Bu kurulda dergi genel yayın yönetmeni ve editörler yer alır. Gerek duyulduğunda kuaförlük sektöründen kişiler de jüride yer alabilir.

Değerlendirme kriterleri

-İçerik kalitesi (kullanılan manken seçimi, teknik detaylar)

-Video kalitesi

-Müzik seçimi

Sonuçlar ne zaman açıklanır?

Yarışma sonuçları yarışma son katılım tarihi takip eden hafta içerisinde sosyal medya platformlarımızdan ve web sitemizden duyurulacaktır.

 

 

Hairist Video Ödülleri Yarışma kuralları en son güncelleme tarihi: 30 Mart 2019 Saat:14:30

 

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.