Gelinlik trendleri

Oleg Cassini 2016 Sonbahar Kış Gelinlik Koleksiyonu

2016 gelinlik ön koleksiyonuyla gelin adaylarının hayallerini süslemeyen en şık gelinlik modelleri Oleg Cassini’de gelin adaylarını bekliyor.

Koleksiyonda romantik ve klasik kesimlere, modern dokunuşlar ve hareketli detaylar eşlik ediyor. Öne çıkan trendler arasında, 3 boyutlu çiçekler, tüyler, illüzyon efektli beden kesimleri, belden kalçaya doğru kabaran volanlı modeller ve kat kat kabarık etekler bulunuyor.

Romantik gelinlikler, üç boyutlu süslemelerle modern bir tarza bürünüyor. Geniş çiçekli aplikeler, ışık saçan boncuklardan oluşan küçük çiçeklerle yapılan bezemeler, gelinliklerin daha canlı görünmesini sağlıyor.

  

Tüy detayları, dantellerle oluşturulmuş illüzyon efektler, gelinliklerin romantik havasına esrarengiz bir görüntü katıyor. Volanlı etekler ve katlı kesimler ile daha dolgun görünen A kesim modelleriyle gelinlik etekleri adeta uçuşuyor.Ayrıca kısa kesimlerde ise, bu yıl daha büyük bir çeşitlilik var. Etek boyları iyice kısalan minilerden, boncuklarla süslü diz üstünde kalan A kesim modellere kadar farklı birçok seçenek mevcut. Türkiye’de de artık bir çok gelin adayı asıl parça olarak kısa gelinlikleri  de tercih etmekte.