Fabrizio Castellano ve Saçlarda Pop Ruhu

Fabrizio Castellano imzası taşıyan Pop saç koleksiyonu. Rengin sadece saçlara değil, kıyafetlere de hakim olduğu 80’ler ve 90’lara yeni bir bakış….

Pop Koleksiyonu için dumanlı gri ve gümüşten altın pembeye değişen canlı renkler. Kararlı kesimler , daha az tekdüze hacimler… Fabrizio Castellano; “Kontrast oluşturmaya cesaret ediyoruz, renklerde cesur olmaktan korkmuyoruz. Dokular ve yansımaların karışımı harika bir “patchwork” (parçalı yama) efekti yaratıyor ve sonunda yüze karakter katıyor” diyor.

Keskin bob ve düzensiz uzunluklara sahip uzun “mullet”, koleksiyona, kimliğini ortaya koyması gereken herkesin aradığı ifade özgürlüğünü veriyor.

KURT

Bir trendin ötesine geçen bir kefal. Silueti zenginleştiren uzunluk ve renk kontrastıyla özgür ve kararlı bir stil ortaya koyuyor. Saçlar dumanlı griden pembe altına giderken, makyajda metalik pembe tercih ediliyor.

KATIKSIZ SAFLIK

Kusursuz bir gümüş sarısı, baştan çıkarıcı gücünü asla kaybetmiyor. Saçtaki mor dokunuş, makyaja da pembe ve mor tonlarla sirayet ediyor.

90’lar

Altın bakır rengi, pembe kakül şekillendirmesi, spiral bukleler ve arkadaki yüksek hacim saça bir patchwork (parçalı yama işi) etkisi veriyor. Makyaj ve çok renkli ceket, görünüme %100 doksanların stilini katıyor.

80’ler

Fabrizio Castellano, seksenler için küt bob (lob) ve perde kaküllere, diğer bir stilde ise sarı renk ve ıslak görünüme odaklanıyor.

POP KOLEKSİYONU

Saç: Fabrizio Castellano
Makyaj: Alessandro Gentille
Fotoğraf: Gael Thill
Stil: Emilie Naizy
Modeller: @XAGENCY @THE Ajan

Önerilenler

Benzer İçerikler