Estetica’dan Kuaförler Günü’ne özel…

Geçtiğimiz altı hafta boyunca, Estetica’nın #HairdressersStayingStrong (#KuaförlerGüçlüDurun) kampanyası derginin global ağı ve sosyal medya platformlarında en çok dikkat çeken içerik oldu. 

Kampanya şimdi sona yaklaşırken, Estetica Dergisi de kuaförleri onurlandırmak için dünya genelinde her biri saç alanında ün salmış karakterlerin fotoğraflarıyla birlikte ilham veren mesajlarını içeren 250 dijital Estetica dergisi ön kapağı hazırladı. 

Mesajlar bu zor zamanda mücadele eden 38 ülkeden geldi. Coğrafi mesafelere rağmen, benzer ana mesajlar verildi. Kuaförlerin temsil ettikleri sektörde birlik olmanın gücü ve gururunu ifade ettikleri dayanışma teması, yayınladığımız pozitif tavır, iyimserlik ve destek konulu pek çok mesajın en ortak teması olarak dikkat çekti

Henüz Covid-19’a karşı kesin bir zafer ilan etmek için erken, fakat dünyadaki tüm kuaförleri onurlandıracağımız önemli bir gün yaşıyoruz. #HairdresserAppreciationDay (KuaförlerGünü) olan bugün (30 Nisan),  dünyadaki tüm kuaförlerin yaratıcı dehalarını kutluyoruz. Yetenekli bir kuaför yalnızca görünümünüzü güzelleştirmekle kalmaz, size iyi de hissettirir.  Bu yüzden Kuaförler Günü’nde tüm kuaförlerimize minnetlerimizi sunuyoruz. 

Gelin, #30Nisankuaförlergünü etiketiyle paylaşacağımız küçük bir mesajla kuaförlerimize desteğimizi gösterelim.

Önerilenler

Benzer İçerikler