fbpx

Estetica Meslek Onur Ödülü Habib Örs’ün

Kategori

Estetica Meslek Onur Ödülü 2017 Habib Örs’ün

Mesleki başarıları, sektöre kattığı yenilikler, sektörün yararına yaptığı çalışmalar ve aynı zamanda kişiliği ve davranışları ile  meslektaşlarına örnek olabilecek nitelikte kuaförlerin sahip olabildiği ödül ilk olarak 2013 yılında Metin Bahçecik’e layık görüldü.

2014’te ise AKD kurucu üyelerinden merhum Muzaffer Çapkın’a ve 2015’te ise yazar ve kuaför olan Ahmet Erkan’a, 2016 yılında ise Baykan Savaş’a takdim edilmişti.

Ödül tasarımı bir seramik sanatçısına ait. Her bir yükselti farklı bir anlam taşıyor: tutku, deneyim ve  başarma arzusuyla yıldızlaşmak. Bu yılın meslek onur ödülünü takdim etmek üzere ise ödülün ilk sahibi, kuaförlüğün değerli ismi Metin Bahçecik sahnedeydi.

Estetica Meslek Onur Ödülü Habib Örs’ün

Metin Bahçecik:

“Değerli meslektaşlarım, değerli öğrenciler okulumuza çok teşekkür ediyoruz, markalar var olmazsa olmaz bizim destekçilerimiz bu organizasyonların yapılmasında bize destek olan markalarımız, katılımcılar, kuaför meslektaşlarım gerçekten bunlar bizim için bir düğün. Burada çok özel bir isim var ben kendisini AKD’de tanıdım çok iyi bir dinleyici, çok çalışkan sosyal sorumlulukların hep içinde, okullarda hep beraber toplantılar yaptık. İşine aşık, kendisi aynı zamanda da çok iyi bir konuşmacı onun için burada söyleyecek sözleri olacak’ diyerek sahneye  Habib Örs’ü davet etti.

Habib Örs ”Gerçekten çok duyguluyum. Çok teşekkür ederim. Ben bu ödülü geleceğin kuaförleri adına öğrencilerim ve öğretmenlerim adına alıyorum. Sizinle birlikte çok güzel yerlere gideceğiz. Bu ödül sizler için. Omuzlarımda çok daha büyük bir sorumluluk olduğunu hissediyorum. Ama yılmadan usanmadan heyecanla bu yükü bu sorumluluğu yerine getirmek için daha fazla gayret göstereceğime söz veriyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Estetica Meslek Onur Ödülü Habib Örs’ün

Mesleğine olan tutkusu lafta kalmayan, yıllardır meslek örgütleri bünyesinde sorumluluk alarak görev yapan, sektörümüzün milli eğitim bakanlığı ile diyaloğunun inşasında ilk harcı atan, kuaförlüğü sevdirmek ve benimsemek için kuaförlük eğitimi meslek liselerinden ayrılmayan, hiç bir desteği esirgemeyen, burada gördüğünüz ve gelemediği için göremediğiniz bütün bu öğrencilerin artık habip hocası olan sevgili Habib Örs’ü kutluyoruz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz