Estetica Dergisi’ne Global Basın Ödülü!

Kategori

Dünyadaki en prestijli profesyonel kuaförlük kuruluşu Intercoiffure Mondial, Dünya Kongresine ev sahipliği yapıyor. Japonya Osaka’da gerçekleşen Intercoiffure Mondial Dünya Kongresi’nde Estetica Dergisi Global Basın Ödülü aldı.

Intercoiffure Mondial Başkanı Klaus Peter Ochs ödülü, Estetica International Network’un 22 uluslararası baskısının temsilcicisi ve Estetica ABD, İspanya ve Latin Amerika Genel Müdürü Sergi Bancells’e sundu.

DÜNYANIN EN İYİ SAÇ DERGİSİ

Klaus Peter Ochs “Estetica, dünya çapında 20’den fazla baskıyla kuaför yayıncılığınınen büyük ağıdır” dedi. “Estetica International Network ve yayıncısı Roberto Pissimiglia, Intercoiffure Mondial için her zaman misyonumuzda yıllar boyunca değerli bir ortak olmuştur.”

Estetica’nın hikayesi, Mart 1946’da Mino Pissimiglia’nın dergiyi Turin (İtalya) ‘da kurmasıyla başladı. 1958’de dergi Japonya’ya geldi, 1962-63’te Peru, Latin Amerika ve Orta Doğu’ya ulaştı ve 1977’de uluslararası İtalyanca / İngilizce basım çıktı. Mart 1991’de Estetica International Network projesi yerel sürümlerle ilan edildi: ABD ve Asya’ya uzanmadan önce en büyük Avrupa ülkelerinde başladı. 22 sürümü ile üretilen Estetica, konu başına 300.000 kopya tirajlı olarak 60’dan fazla ülkede mevcut.

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler