Estetica 2022 Yaz Sayısı

0
1544

Bir yaz daha…

Mezuniyet etkinlikleri ile başlayan yaz mevsimindeki yoğunluk bayram ve sonrasında  düğün-nişan törenleri ile devam ederken büyükşehirlerde bayramla birlikte devam eden yaz tatilinin kısmen negatif etkisini görmek mümkün.

Okula dönüş ile Ağustos ayının sonlarından itibaren tekrar başlayacak yoğunluk sektörün mevsimsel hareketliliğinin göstergesi.

Gelin saçları odaklı kuaför salonlarına ise neredeyse tatil yok diyebiliriz. 

Kuaförlük her ne kadar maliyetler noktasında sorun yaşasa da müşteri ziyaretleri ve katma değerli işlemler açısından güzel zamanlarını yaşıyor. Ne güzeldir ki böyle devam edeceği de öngörüler arasında.

Geçtiğimiz yıl görevi devralan L’Oréal Profesyonel Ürünler Genel Müdürü Volkan Yıldız ile röportajımız dikkatinizi çekecektir. Sektörün önemli markasından sektöre yönelik bakış açısını duymak önem taşıyor. Volkan Yıldız’ın konukseverliğiyle güzel ve keyifli bir röportaj oldu.. Sizin de ilginizi çekecektir.

Londra Hush Akademi ödüllü Yılın Kuaförü Yarışması 2022 tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen yıl artan bir kaliteyle devam eden yarışmada Haziran ve Temmuz finalistleri açıklandı. Sizde finalist saçları merak ediyorsanız hemen bu linki tıklayarak göz atabilirsiniz.

Kuaförlük sektörüne özel e-posta bültenlerimize yasal süreçleri çözerek tekrar başlıyoruz. Sizde haberlere daha hızlı ulaşmak için bülten listemize buradan ücretsiz üye olabilir, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

*Sonbahar sayımızda tekrar görüşmek dileğiyle..