Hairist Editörü Seçti: En İyi Saç Kremleri

Hairist editörü farklı ihtiyaçlar için en iyi saç kremlerini seçti.

Her birimizin saçları birbirinden farklı; dolayısıyla ihtiyaçlarımız da… Kimimiz kabaran kıvırcık saçlarımızla uğraşırken, kimimiz de boyadan ya da diğer kimyasal işlemlerden yıpranmış olan saçlarımızı nasıl toparlayacağına kafa yoruyor. Peki sizin için en uygun saç kremi hangisi? Hairist editörü farklı ihtiyaçlar için en iyi saç kremlerini seçti.

Boyalı Saçlar İçin 

Davines Nounou Saç Kremi

En İyi Saç Kremleri
Satın al

Ürünlerinde İtalya’nın bağımsız çiftçilerinden elde edilen doğal içerikleri kullanan Davines, hasar görmüş saç tellerinin esnekliğini artırmak için jojoba yağı, badem yağı ve bir antioksidan olan domates özü kullanıyor. 

Kerastase Blond Absolu Cicaflash Saç Bakım Kremi

Mor saç kremi, sarı tonları parlak tutmanın anahtarı.

Bu kremamsı saç kremi içindeki açık lavanta pigmentleri ile saçta canlı, parlak, tek tip bir renk bırakıyor.

Loréal Serie Expert Vitamino Color Saç Kremi

Satın al

Bu saç kremi, saç tellerini havadaki kir parçacıklarından korumaya yardımcı olabilecek resveratrol (yüz serumlarında da karşımıza çıkan) içerir. Balyajınızın daha uzun süre daha parlak görünmesini sağlayacaktır.

Alterna Caviar Renk Koruyucu Saç Kremi

Kalıcı renk canlılığı için renk solmasını en aza indiren nemlendirici bir saç kremi. Saç rengini ve canlılığını koruyor.  Daha fazla parlaklık için saçı besliyor.

Kimyasal işlem görmüş saçlar için    

No 5 Bond Bakım Kremi

En İyi saç Kremleri
Satın al

Kimyasal işlem görmüş ya da ısı (maşa, düzleştirici kaynaklı) hasarı oluşmuş saçlarda mucizevi sonuçlar yaratabiliyor. Saçı yeniden yapılandırırken güçlü bir şekilde nemlendiriyor. Özellikle şampuanı ile birlikte kullanıldığında harikalar yaratıyor. 

Kalın telli saçlar için      

Davines Oi Saç Kremi

Normalden daha kalın telli saçlara sahip olanlar için en iyisi. Derinlemesine nemlendirme sağlarken serbest radikalleri nötralize eder. Saç rengini parlak tutan Amazon ruj yağı ile formüle edilmiştir.

Maksimum nemlendirme için için Oi  All-in-One Milk ile birlikte kullanmanızı tavsiye ediriz. 

Hasar görmüş saçlar için

Alterna Caviar Yenileyici Durulanmayan Saç Kremi

Satın al

Formülünde aktif botanik içeriklere yer veren ürün, paraben SLS/SLES* ve yapay renklendiriciler içermiyor. Saç tellerini yalnızca bir kullanımdan sonra bile gözle görülür şekilde dönüşüme uğratan saç kremi, saç tellerini onararak derinlemesine nemlendiriyor.

Aveda Botanical Repair Saç Kremi         

Kırılmayı önlemeye yardımcı olmak için saçı anında yumuşatır ve kolay taranır hale getirir, bakım yapar, güçlendirir ve onarmaya yardımcı olur. Saçı ağırlaştırmadan yumuşatan ürün, %98 doğal içeriğiyle de gerçek bir saç dostudur. 

Bonacure Peptide Acil Kurtarma Saç Kremi

Kimyasal veya mekanik işlemlerden dolayı yıpranmış, gözenekli hale gelmiş ve kırılmaya elverişli saçlar için ideal bir çözüm olan yıpranmış saçları onarıcı bu saç kremi, yüksek etkili formülüyle saçın esnekliğini anında geliştirmek için her saç telini sarmalıyor ve saça sağlıklı bir pürüzsüzlük hissi kazandırıyor. Saçın iç ve dış yapısındaki boşlukları dolduruyor. Karışıklıkları anında açarak yönetilebilirliği arttırıyor. Saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırıyor.

Kérastase Resistance Ciment Thermique

Isıya karşı koruyucu bir saç kremi arayanlara önerdiğimiz, ısı ile aktive olan, Kerastase Resistance Ciment Thermique, hasarlı saç tellerinin yeniden yapılandırılmasına ve canlanmasına yardımcı olan bir protein olan Pro-Keratin Kompleksi gibi bileşenler nedeniyle, koruyucu ve güçlendirici niteliği yüksek bir ürün. Ayrıca, kokusu da muhteşem! 

Kırık Uçlar İçin

Bonacure Peptide Acil Kurtarma Kırık Uç Önleyici

Satın al

Kuru, mat ve kırılgan saç uçları için ideal olan ürün, saç uçlarını kaplayarak ve gözenekli saç uçlarını besleyerek kırılmasını önlüyor. Elektriklenmeyi yatıştırarak zor şekillendirilen saçları kontrol etmeyi kolaylaştırıyor. Saç uçlarını pürüzsüz ve yumuşak hale getiren ürün, ayrıca saça parlaklık kazandırıyor.

Kuru Saçlar İçin               

Insight Dry Hair Besleyici Saç Kremi          

Daha uygun fiyatlı bir alternatif arayanlar için bu ürünü şiddetle öneriyoruz. Kuru saçları derinlemesine onarıp besleyerek saçta anında fark edilir sonuçlar yaratıyor. Islak saça uygulayıp masaj yapın. 3-5 dakika bekledikten sonra durulayın. 

Aveda Nutriplenish Yoğun Nemlendirici Saç Kremi

Vegan Aveda’nın bu ürünü kalın telli, kuru ve sert saç tipleri için en iyi saç kremlerinden biri. Yüzde 96 doğal formülü, her bir saç telini nemlendirmek ve yumuşatmak için nar yağı ve mango yağını temel alarak nemlendirmeye odaklanıyor. İnce telli saçlar için olan formülü de aynı derecede nemlendirme gücüne sahip.

Aveda Dry Remedy Nemlendirici Saç Kremi

En İyi saç Kremleri
Satın al

Kuru saçı beslemeye ve onarmaya yardımcı buriti yağı ve zeytinyağı içeren ürün, gözle görülür şekilde kuru saçlarda harika sonuç veriyor. Kalıntı kalmadığından emin olmak için iyice duraladığınızdan emin olun. Boyanmış, işlem görmüş saçlara sahip olanlara özellikle öneriyoruz. 

Asi dalgaları yatıştırmak için

Brazilian Blowout Acai Kabarma Önleyici Saç Kremi  

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı brazilian-blowout-anti-frizz.jpg
Satın al

Davines Love 

Kabarmayı ehlileştiren, dalgalı ve asi saçları yatıştıran Davines Love saç kremi, yumuşatıcı ve besleyici etkileriyle bilinen yağ asitleri ve E vitamini bakımından zengin. Minuta zeytin özüne sahip olan ürün saçların elektriklenmesini engeller, düzleştirerek yumuşak bir dokunuş sağlar.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz