fbpx

Ellie Toia’dan Ustalıklı Şerit Balyajlar

şerit balyaj tekniği

Temiz renklendirilmiş ince şerit balyaj çalışmalarıyla adından çok söz ettiren Ellie Toia, ister bronz ister platin, ister kül, bal tonları olsun şerit balyaj tekniğini her renge ustalıkla uyguluyor.

Şerit Balyaj Tekniği

Toia, bu şeritleri kil açıcı ( saçın etrafında bir “kabuk” oluşturduğu için genellikle saç boyamada kullanılan) kullanmadan boyuyor. Ellie Toia; “Ben renk harmanlama üzerine çok çalışan saç tasarımcılarından biriyim, bu yüzden dipleri gölgelemem gerekmiyor. Saç diplerini gölgelemeyi sevmiyorum, çünkü çok fazla zaman alıyor. Renk formüllerimi not etmiyorum, çünkü bir müşteri her girdiğinde saçları farklı oluyor. Her seferinde ince ayar yapmayı ve saçıyla oynamayı seviyorum” diyor.

şerit balyaj tekniği ellie toya

İş önce konsültasyonla başlayan Ellie şunları söylüyor: “İşlem öncesinde müşterimle konuşuyorum. Onlara örnekler gösteriyor, ‘Bu renk çok mu açık, bu çok mu koyu, yüzünde neyi ön plana çıkarmak istiyorsunuz, renk yerleştirmesinin nereden başlamasını ya da ne kadar parlak olmasını istiyorsunuz?’ gibi sorular soruyorum.”

şerit balyaj tekniği

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz