Eğlenceli ve renkli

Eğlenceli ve renkli

Blond Me serisinin yeni ürünü Pastel Sprey’in Schwarzkopf Akademi’de gerçekleşen lansman çekimine konuk olduk. Ürünün kuaförler açısından birçok artısı bulunmakta. Üç yıkamaya kadar dayanıklı günlük değişimler ile hayatına renk katmak isteyen kadınların tercih edeceği Blond Me Pastel Sprey dört renge sahip: Buz, çelik mavisi, yeşil ve çilek tonları. Sarı saçlara ya da aralarında sarılar olan açık renkli saçlara uygulanabilen bu ürün ile kadınlar ister kendi saçlarını geçici olarak renklendirebiliyor, isterse de kuaförünün vereceği profesyonel dokunuş ile daha hareketli ve orijinal renklendirmeler elde edebiliyor.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, koleksiyon

Schwarzkopf Profesional Elçi Kuaförleri Alp Tüşe ve Cahit İpek ile gerçekleşen çekim sırasında ürün hakkındaki görüşlerini bizlerle paylaşmalarını istedik:

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, koleksiyon

Schwarzkopf Profesional Elçi Kuaförü Alp Tüşe:

Blond Me’nin yeni bir serisi var. Sprey boya olarak dört çeşit renge sahip bu seride renkler: Çelik mavisi, buz, yeşil ve çilek tonları… Çok güzel ve şeker gibi oyanayabileceğiniz renkler Blond Me Pastel Sprey’de mevcut. Gündelik anlamda çok rahat bir kullanımı olan, hem tüketicinin hem de kuaförün tercih edebileceği bir ürün. Özellikle kuaförler için saçlarında günlük olarak renk isteyen kadınlara ya da çekimlerde renklendirmek istediğimiz saçlara tabii ki sarı saç olmak şartıyla rahatlıkla uygulayabileceğimiz, üç yıkamaya kadar kalıcı olan bir boya. Kolay bir uygulaması var. Saça sıkıyorsunuz, tarıyorsunuz ve rengini tamamen almış oluyor. Çok rahat bir kullanımı var ve özellikle yaz için yeni bir akım yaratabilecek nitelikte bir ürün. Bizler bugün çekim esnasında iki üç farklı renkle bir kompozisyon oluşturarak saçları renklendirdik. Farklı renk geçişleri ve nüanslarla çok güzel bir geçiş elde ettik. Tüketici kendisi de kullanabilir fakat farklı renkleri bir arada görmek ve profesyonel servis almak isteyen müşterilerde kuaförlerinden bu işlemi talep edebilir.

Hayatı biraz renklendirmek lazım! Çok keyifli bir ürün, herkese tavsiye ediyorum.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, koleksiyon

Schwarzkopf Profesional Elçi Kuaförü Cahit İpek:

Islak ya da nemli saça uygulanan Pastel Sprey saçlarını geçici olarak renklendirmek isteyen müşterilerin tercih edeceği cinsten bir ürün. Üç yıkamaya kadar renk saçta kalıyor. Saçlarında renk görmek isteyen fakat kalıcı bir değişim ve saçta herhangi bir yıpranma görmek istemeyen kadınlar için günü kurtarma niteliğinde keyifli bir ürün. Aylık haftalık değilde ufak tefek günlük değişimlerde tercih edilebilir.

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, koleksiyon

Bazı müşterilerimizin yaş ortalamaları küçük olabiliyor. Onlarda saçlarını boyatmadan değiştirmek istedikleri için bu ürün çok doğru bir ürün. Açık saçlı müşterilerimiz farklı renkler istediği zaman tekrar açıp boyamak gerekir fakat bu ürünlerle tekrardan açmaya gerek duymadan kısa bir sürede istedikleri rengi elde edebiliyoruz ve sonrasında orjinal rengine dönüyor. Bu sebeple çok başarılı bir ürün.

hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975