Durgunluktan avantaja

Durgunluktan avantaja

En küçüğünden en büyüğüne bütün salonların durgun dönemleri olur. Bu dönemleri avantaja çevirmek sizin elinizde!

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför, salon, salonyönetimi

  • Dekorasyon ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için bir fırsat doğmuş demektir. Hemen kafanızdaki projeyi hayata geçirin!

  • Eğitimlere ve seminerlere bu süre zarfında fazlaca vakit ayırabilirsiniz. Bu zamanı kendinize değer katmak için bir fırsata dönüştürün. Eğitim için bir etkinliğe de gerek yok internet üzerinden izleyeceğiniz video’lu eğitimlerle de zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

  • Satış taktikleri ve yeni pazarlama yöntemlerini araştırmak için iyi bir zaman olabilir. Müşterilerinizin aldığı randevular artışa geçmeden önce yeni yeni yöntemler edinmiş olursunuz.

  • Deneysel yöntemleri uygulama fırsatı; kafanızda yapmayı düşündüğünüz ve işleri harekete geçirecek kampanyaları uygulayın. Fikirler için nasıl bir dönüş alacağınızı bu şekilde görmüş olur ve aldığınız dönütlere göre kampanyalarınızı belirlersiniz.

Tabii ki bütün bu maddelerin içerisinde en önemlisi dinlenmek. Sürekli aynı tempoda çalışmak kendi işiniz dahi olsa sizi yoracaktır. Durgun dönemlerde dinlenerek de vaktinizi değerlendirmeyi unutmayın…

hairist.com.tr mobil uygulaması  Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975