Dünyanın İlk Sanal Saç Etkinliği IMAGINE

Tony Rizzo’nun 1983’ten bu yana her yıl sunduğu Alternative Hair Show (Alternatif Saç Şovu), bu yıl  38. kez 11 Ekim’de gerçekleşecek. Ne yazık ki Covid-19 salgını seyahati güçleştirdi ve kitlesel kutlamaların yasaklanmasına yol açtıAncak, pandemi Tony Rizzo’nun planlarını durdurmaya yetmedi. Siz şova gelemediğiniz için şovu ayağınıza getirmeye karar verdi. Uzun haftalar boyunca evinde karantinada kalan Tony, bu süreci fikir geliştirerek, tüm dünyadan yaratıcı kuaförler ve uzmanlarla görüşerek geçirdi. Sonucunda da 11 Ekim 2020’de yapılacak olan İlk Sanal Saç Etkinliği IMAGINE doğdu. 

Estetica’ya konuşan Tony Rizzo; “Bu, dünyaca tanınmış sanatçılardan ilham verici sunumları paylaşacağımız ve tüm bu kuaförlerle bağlantı kuracağımız unutulmaz, interaktif bir şov olacak. Alternative Hair Show 2020 “görüntüleme başına ödeme” sistemiyle yayınlanacak, böylece Lösemi ile Mücadele Derneği’ne de destek olacağız. Seyirciler, dilerlerse Lösemi ile Mücadele derneğine bağış yapmaya devam edebilirler”dedi.

Global izleyicilere esin vermek ve onları eğlendirmek için inanılmaz bir sunumla muhteşem artistik ekipleri takdim edecek olan Tony,”Bazıları daha önce Alternative Hair Show’da yer almamış müthiş yeni yeteneklerin de dahil olduğu dünyadaki en iyi artistik ekiplerden 24’ünü takdim etmeyi düşünüyoruz” dedi. 

Haftalar önce imkansız görünen etkinlik gerçeğe dönüştü. Şov yapımcıları iş başında ve tüm dünyadan ekipler yaratıcılık ve ilham dolu sunumlarını planlıyorlar. Etkinlikte ayrıca International Visionary Awards’ın Sanal Finalistleri de yer alırken kazananlar canlı olarak duyurulacak. 

İzleyicilere ise Londra’da olduklarını hayal edip bu muhteşem ve heyecan verici şovun keyfini çıkarmak kalıyor.  

Tüm ekip listesi kısa bir süre sonra yayınlanacak. 2020 Alternative Hair Show hakkında daha fazlbilgi içinwww.alternativehair.org adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Önerilenler

Benzer İçerikler