Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı

0

Estetica Design ve MCB Paris tarafından her yıl verilen ‘en iyi salon tasarımları ödülü’nde bu kez Yıldırım Özdemir Alaçatı salonu yer aldı.

2016’da Altıpatlar Mimarlık tarafından tasarlanan Ebil Saç Tasarım Şaşkınbakkal 19 ülkeden 83 salon arasından en iyi 9 salon tasarımından biri seçilmişti.

2017’de ise Atölye Moda’nın tasarladığı ve Ziverbey’de bulunan Toprak Şeker Kuaför, Estetica Design ve Paris Mondial Fuarı desteğiyle belirlenen jüri tarafından Paris’te düzenlenen yarışmada dünyanın en iyi 12 salon tasarımlarından biri olarak seçilmişti.

Bu sene de Yıldırım Özdemir Alaçatı salonu, Altıpatlar Mimarlık imzasıyla dünyanın en iyi salon tasarımları arasında yer alan 20 salondan biri oldu.

17 ülkeden 180 farklı salon arasından seçilen ve 20 en iyi salon tasarımından biri olan Yıldırım Özdemir Alaçatı ile ülkemiz 3.kez en iyi salonlar arasında yer aldı.

Haberin detaylarını Estetica Dergisi Kış 2019 sayımızda bulabilirsiniz.

Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı Dünyanın en iyi salonları arasında Yıldırım Özdemir Alaçatı

 

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin.
Lütfen isminizi buraya yazın.