Doğru sarılar!

Doğru sarılar!

Sarı saç her zamanki popüleritesini korurken, bu saç rengini tercih eden kadınların günümüzde arzuları biraz daha farklı. Tek bir tonun eşit bir şekilde saça dağılmış halinden çok doğal renk geçişleri ve benzeri unsurları saçlarında barındıran, ayrıcalıklı bir renklendirme servisini kadınlarımız tercih etmekte. İşte doğru sarı üzerine birkaç tavsiye:

– Doğru gölgeler: Saç tonları arasında açıktan koyuya doğru renk tonları ile geçişler yapabilme yeteneği artık bir kadının kuaförde aradığı özellikler içerisinde başta geliyor. Doğru geçişler elde etmek hem müşteri memnuniyeti hem de sadakati için oldukça önemli.

– Doğal görünüm: Kadınların istek ve arzularının başında doğal görünüm geliyor. Kadınlar kuaförden çıktıkları anda yaptırdıkları saçın, yapılı bir saç görünümden uzak doğal bir ton ile kendini belli etmenisi istiyor.

– Aydınlık ve parıltılı: Kadınların sarı saç kullanımında en çok şikayet ettikleri unsur bir noktadan sonra boyanın matlaşması ve parlaklığını yitirmesi. Saçlara uygulanan ışıltı yöntemi ile değişen bu mat görünüm, kuaför salonlarında çok tercih edilen bir diğer servis. Ayrıca boyanın matlaşmaması için mutlaka müşterilerinize parlaklık ve canlılık kazandıracak olan ürünlerden tavsiye etmelisiniz.

 

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför

Saç: Bayram Keleş

saç, tasarım, moda, sanat, kuaför

Saç: Erdem Aydın

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi

 mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975