fbpx

Davines’ten Yeni Katı Şampuan Serisi

Davines Essential Haircare profesyonel şampuanı yeni katı formatıyla kullanımı kolay, etkili ve kompakt bir alternatif sunuyor. Üstelik yüzde 100 kağıt ambalajıyla çevre dostu olan Davines Essential Haircare Katı Şampuan serisi

Katı şampuan serisi, ince telli saçlara hacim veren VOLU, saçı derinlemesine nemlendiren MOMO, kıvırcık saçlar için LOVE ve hassas bir temizlik sunan DEDE olarak dört üründen oluşuyor. 

Davines Katı Şampuan, diğer katı şampuanlarından farklı olarak zengin ve kremsi hoş bir köpük elde etmenize imkan tanıyor. Sadece elleriniz arasında nemlendirip ovalamanız yeterli! 

Özellikle ince telli saçlara sahip olanlar tarafından çok beğenilen Davines katı şampuan, parlak, yumuşak ve dolgun saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Yüzde 100 geri dönüştürülebilir kağıttan üretilen ambalajıyla çevre dostu olan ürün, ambalajının içerisinde nasıl uygulanacağı ve korunacağına ilişkin bilgilere de yer veriyor. 

Davines Katı Şampuan

Katı Şampuan Avantajı: Kolay Taşıma

Geleneksel bir şampuana kıyasla daha az yer tuttuğu için kolayca taşınabiliyor. Sıvı içermemesi sayesinde uçak kabin bagajına da yerleştirilebilir. Özellikle seyahat için ideal bir seçenek.

Essential Haircare serisinde ayrıca kullanışlı bir alüminyum kutu bulunuyor. Çok yönlü bir seyahat kabı olan bu kutu delikli ızgarası, çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğinin yanı sıra suyun akmasına izin vererek barın kurumasını sağlıyor ve böylelikle maksimum hijyeni garanti ediyor.

İnce telli ve zayıf saçlar için VOLU        

Zengin mineraller ve vitaminler içeren Şalgam kökü ekstresi saçınıza dolgunluk ve hacim kazandırıyor.

Nemini kaybetmiş saçlar için MOMO

Su, vitamin ve mineral tuzları bakımından zengin olan sarı kavun özü, uzun süreli nemlendirme sağlamaya yardımcı oluyor.

Kıvırcık saçlar için Love

Yağ asitleri ve vitaminler açısından zengin olan Zeytin özü, elastikleştirici ve yumuşatıcı güce sahip.

Hassas yıkama için DEDE

Mineral tuzlar açısından zengin olan Kırmızı Kereviz özü, saç üzerinde mineralleştirici bir etkiye sahip.

davines dede katı şampuan

Biyoçözünebilir Formüller

Yüzde 97.4 biyo-çözünürlüğe sahip ürünlerin formüllerinin ardındaki teknoloji, geleneksel sabunlara kıyasla farklılık gösteriyor. Dermo uyumlu pH değerine sahip hafif yüzey aktif maddeler karışımı, nazik bir temizleme etkisi sağlarken parlaklık da kazandırıyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz