Cosmoprof Koronavirüs Nedeniyle Ertelendi!

İtalya’da yayılmaya başlayan koronavirüs’ün ardından, Emilia Romagna Bölge Hükümeti ve Bolonya Belediyesi ile ortaklaşa BolognaFiere gerçekleşmesi planlanan Cosmoprof Worldwide Bologna 2020 tarihlerini ertelemeye karar verdi.0

İtalya Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün Novel Koronavirüs ile ilgili iletişimini takiben BolognaFiere Cosmoprof SpA, Cosmoprof Worldwide Bologna’yı ertelemeye karar verdi.

”Etkinliğin ertelenmesi en doğru çözüm.”

Başlangıçta 12-16 Mart tarihleri ​​arasında planlanan kozmetik ve profesyonel güzellik endüstrisi için dünyanın en önemli fuarı 11-15 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

BolognaFiere Başkanı Gianpiero Calzolari, “İtalya’daki Novel Koronavirüs hakkında en son haberler bizi planlarımızı incelemeye zorladı. Emilia Romagna Bölgesel Hükümeti ve Bologna Belediyesi ile anlaşarak durumu değerlendirdik ve şu anda sağlığımızı korumakla uğraşan İtalyan kurumlarını desteklemek için etkinliğin ertelenmesi en doğru çözüm.” diyerek alınan tedbirleri aktardı.

BolognaFiere Cosmoprof SpA Genel Müdürü Enrico Zannini, “Etkinliği 11 ila 15 Haziran arasında erteleme kararı, dünya çapında kozmetik endüstrisinin gelişimini destekleme taahhüdümüzün bir başka kanıtıdır.” dedi. “Bu şekilde, bu sayının 3.000’i aşkın katılımcısına ve sergimize katılan 265.000 operatöre Cosmoprof geleneğinde olduğu gibi yüksek kaliteli bir iş etkinliği sunabiliriz. İçinde bulunduğumuz karmaşık durum nedeniyle son haftalardaki anlayışları için katılımcılarımıza ve ortaklarımıza teşekkür etmek istiyorum. Tüm endüstrinin işbirliği sayesinde Haziran ayındaki etkinliğimiz sektörümüz için önemli bir an olacak.”

Cosmoprof 11- 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleşek.

İtalyan kozmetik şirketleri derneği Cosmetica Italia Başkanı Renato Ancorotti, “Italya tarihi ortağı BolognaFiere Cosmoprof ile birlikte çalışıyor. Fuarı operatörler ve ziyaretçiler için maksimum sağlık ve güvenlik koşulları sağlamak adına fuarı erteleme kararımızı paylaştık.” dedi “Hedefimiz yeni tarihler vesilesiyle yan yana olmak, İtalyan kozmetik endüstrisinin mükemmelliğini yeniden teyit etmek, tüm dünyada tanınmak ve belirsizlik bağlamında bile olumlu tepki vermek.”

2020 programı ve özel girişimler önemli değişikliklere uğramayacak. Özellikle, son aylarda özetlenen faaliyetlerin ve Bolonya’daki etkinliğe katılan operatörlerin iş fırsatlarını optimize etmesi garanti ediliyor.

Önerilenler

Benzer İçerikler