Cool haberler …

Önde gelen markalar tarafından sunulan donanım ve yazılımdaki son yeniliklere göz atmak ve bunlarla salonunuzda nasıl bir fark yaratabileceğinizi görmek için zaman ayırın.

Sanat Yönetmeni ve Saç: Sam Villa için Cenevre Cowen Fotoğraf: Shalem Kitter Marie Scarano

Kuaförler, karantina ve sağlık düzenlemeleri ile engellendikleri, karmaşık ve  eşi benzeri görülmemiş bir dönem yaşıyorlar. Yine de saç bakımı sektörü yeni trendler, ürünler ve hem salon içi hizmetleri hem de salon organizasyonunu son teknoloji yazılım ve donanımlarla optimize etmek üzere geliştirilen türlü yenilikçi araçlarla ilerlemeye devam ediyor. Bu tür atılımlar, çalıştıkları uzun saatler boyunca ergonomi ve konfor; kesim, renklendirme ve şekillendirmede daha fazla kesinlik ve verim artışı yoluyla genel giderleri azaltmalarını sağlayarak mesleki açıdan muazzam farklar yaratabiliyor.

SAM VILLA SIGNATURE SERIES TEXTUR PROFESSIONAL

Doku, 2021’in ana unsuru olacağının sinyallerini veriyor. Bu araç size müşterilerinizin aradığı görünümü elde etme imkanı sağlayabilir. Doğal düşüşlü hacimlerden Instagramda beğeni alan örgü ve topuzlara, tüm saça ya da kaldırma etkisi ve hacim için sadece alttaki bölümlere doku verin. Hacim ve doku üç kat artırıldı! Esnek şekillendirici kaplamaları uzun ömürlü hacim ve doku için saçı sıkıştıran küçük yuvarlak çıkıntılara ve güvenli, istikrarlı bir şekillendirme için ısıyı eşit bir şekilde dağıtan titanyum kaplı yüzeyi ile seramik bir göbeğe sahip. 

SURETINT TECHNOLOGIES BOYA DEĞİŞİM teknolojisi, bir saç boyası markası formülüyle zahmetsizce oluşturulmuş müşteri formüllerini farklı bir markanın uyumlu formülüne anında ve benzeri görülmemiş bir doğruluk payıyla dönüştürmek üzere tasarlanan çığır açıcı bir sistem. Yedi yıllık yapım aşamasında, Boya Değişimi SureTint’in LaRu Renk Yönetim Yazılımı

ile mümkün hale geldi. Salondaki LaRu dağıtım istasyonu aracılığıyla ya da müşterek  olarak mobil bir platformda kullanılabiliyor. Seçtiğiniz markada saniyeler içinde kesin, doğru formül elde ediyorsunuz! Üstelik envanterlerin optimizasyonu sağlanırken değişimdeki formülasyon hataları da minimize ediliyor. 

WAHL DISNEY / PIXAR SOUL CORDLESS SENIOR, salon ve berber sektörü bakım ürünleri lideri Wahl Professional ile Disney-Pixar tarafından “Soul” filminin tanıtımı için gerçekleştirdikleri işbirliğinin meyvesi olan sınırlı sayıda üretilmiş bir saç kesme makinesi. Kablosuz makine, metal alt muhafazası ve kablolu / kablosuz yetenekleri ile türünün tek örneği bir saç kesme makinesi. Kırpma makinesinin güçlü döner motoru, kalın telli saçları kolaylıkla kesiyor ve 2191 hassas bıçakları usturaya rakip olabilecek yakın kesim özelliği de dahil olmak üzere ayarlanabiliyor. 5 yıldızlı Cordless Senior, şarj başına 80 dakikalık çalışma süresine ve ergonomik tasarıma sahip yüksek kalite bir lityum iyon pil sunuyor. Kolay manevra kabiliyeti için ele rahatça oturuyor. Bu, her müşteriye özel kişiselleştirilmiş görünüm yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz türden hassas bir araç.

DENMAN BRUSH, salon profesyonellerinin en temel araçlarından birini geliştirme ve yenileme misyonuna devam ediyor. Her biri belirli bir amaç ve saç tipi için tasarlanmış etkileyici bir fırça yelpazesi. Örneğin, D93M saç açma fırçası (üst

sol), şimdi profesyoneller için mükemmel olan yeni, şık, tek renkli siyah veya beyaz stiliyle sunuluyor. D83 (sağda) ve D3 (en sağda), salonunuzda kullanabileceğiniz renkli aksesuarlar olarak Rus Gri (Russian Grey) ve Kuzey Buzu (Nordic Ice) olmak üzere artık trendy yeni renklerle sunuluyor. D83 Paddle Fırça, özellikle uzun dolaşık saçı açma, fönleme ve şekillendirme için bir klasiktir. D3 Original Styler ise sahip olduğu 7 sıra dişiyle bukleleri belirginleştirmek, kurutma makinesi kullanımı esnasında oluşan dolaşıklığı gidermek ve hatta saçı şekillendirmek için kusursuz bir seçenek.

OLIVIA GARDEN profesyonel kuaförlere yönelik yüksek kalite yenilikçi araçlarda dünya lideri olarak OG Essentials serisini yeni Termal ve Şekillendirme fırçaları ile genişletti. OG Essentials, COVID-19 salgını süresince çalışan kuaförlere temel KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) sağlamak üzere 2020’de piyasaya çıktı.

Fotoğrafta görünen dört yeni çapta Essentials Termal Fırçalar:1″, 1 1/4″, 1 5/8″ ve 2 1/8″. Üstelik Olivia Garden üstün imalatından öyle emin ki tüm ürünlerde kusurlara karşı sınırlı ömür boyu garanti sunuyor.

UNIMIX SAÇ RENK MİKSERİ, tahriş ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olurken size daha hızlı işlem süreleri sunan devrim niteliğinde bir saç boyası karıştırma sistemidir. UNIMIX güvenli bir karıştırma ortamı yaratır; hem siz hem de müşterileriniz için amonyak solumasını en aza indirir ve müşteriler için rahat bir ısıda eşit şekilde harmanlanmış, mükemmel dokulu renk elde etmenizi sağlar.

Tek bir UNIMIX sistemi 4-6 renk uzmanı tarafından kullanılabilir. Color Space ayrıca ergonomik olarak tasarlanmış saç rengi fırçaları, alüminyum kaseler, pelerinler ve diğer renklendirme servis aksesuarları sunar.

OLAPLEX PRO APP, App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen, tamamen yeniden tasarlanıp modernize edilmiş bir uygulamadır. Kuaförlere çevrimiçi OLAPLEX sertifikası, saç sağlığı teşhisi için profesyonel araç kiti, “Uzmana Sor” anında mesajlaşma özelliği ve salon profesyonellerinin marka ile gerçek zamanlı etkileşimde  bulunma şeklini  değiştirecek bir ortaklık programı dahil olmak üzere, salon profesyonellerine ek faydalar sağlamak üzere özel olarak tasarlandı. 

CHI LAVA 2.0 HAIRSTYLING IRON, saçı tek bir geçişte şekillendirme kabiliyeti, yüzde 20 artırılmış güç ve yüzde 10 artırılmış Lava yüzey alanı ile Amerikan kuaför uzmanlığı ve ustalığı ile Alman mühendisliğinin eşsiz bir kombinasyonudur. Bu yepyeni ergonomik tasarım ayrıca dokunmaya duyarlı, 31 farklı ısı ayarına ve sadece 40 saniyelik ısınma süresine sahip ekran özelliğine sahiptir. Sıcaklık ayarını kolaylıkla yapabilme özelliğine sahip Lava Mineral yüzen plakalar, plaka her ısıtıldığında iyon üretir ve bu da daha sağlıklı, daha güçlü saçlar, daha az elektriklenme ve şaşırtıcı bir parlaklık artışı sağlar.

İçinde bulunduğumuz zamanlar kuaförlerin ruhlarını test ederken dünya çapındaki birçok salon şu anda benzeri görülmemiş zorluklarla karşı karşıya.

Bunların çoğu (umarız uzun sürmez), yakın gelecekte de devam edebilir. Öyleyse şimdi salon profesyonelleri için müşteri demografisine, mevcut organizasyona ve beceri  yelpazesine bağlı olarak araştırma yapma, ihtiyaçları analiz etme ve hangi yeniliklerin salonda en yüksek getiriyi garantileyeceğine karar verme zamanı!

Müşterilerinizi yeni ilham ve uzmanlıkla karşılamaya hazırlanın. Sadece bir salon profesyonelinin sunabileceği kaliteli ürünler, müşterinin şımartıldığı kişiye özel servisler ve uzman saç bakımı ile onlara karantinada ev yapımı çözümlerle idare ettikleri süreçte ne kaçırdıklarını göstermeye hazır olun. 

CRICKET’IN SIMPLY MARBLELOUS COLLECTION

Rockin ’Rosie, Jaded & Judgy ve Granit olmak üzere üç pürüzsüz mermer modelde mevcut, böylece hangi tonun stilinizi daha iyi vurgulayacağını özenle seçebilirsiniz. Shear Xpressions ™ Japon paslanmaz çelik makasların önü mermerleştirilmiştir, ancak arkası krom kaplamadır. Bu 5,75 inçlik makaslar, tasarım/kesim/şekillendirme saç sürecini destekleyen kuaför aksesuarlarında son noktayı temsil ediyor.

The Amped Up ™ tarama fırçaları detaylı şekillendirme ve kusursuz son rötuşlar için idealdir. SX Simply Marblelous Taraklar ise müşterileriniz salondan çıktığında dahi en iyi şekilde görünmelerini sağlayacak dört “olmazsa olmaz” saç modeliyle birlikte geliyor. 

ANDIS, iş akışının devam etmesini ve müşterilerin sandalyelerinde kusursuz görünmesini sağlayan araçlar ve aksesuarlar sunarak berberler için her zaman tek alışveriş noktası olmuştur. Örneğin, Berber Pelerini hafif ve havadardır, anti-statik ve su geçirmezdir. Sprey Şişeleri, tek pompada ya da sürekli sıkmada eşit sprey dağılımı sağlar! Şimdi farklı Andis kesme ve kırpma makineleri için takılabilir Grip Accessories aksesuarlar mevcuttur. Bu küçük kıymetli hazineler kullanım sırasında aletin kontrolünü kolaylaştırır, böylece yorgunluğu azaltır ve doğruluğu artırır.

Estetica İlkbahar 2021 – İçindekiler

Podyumlar: İlkbahar-Yaz 2021

Görünümler: Nefis Saçlar

İlham: Bridgertone dizi setinde saçlar

Albüm: ABD’nin En İyileri

Hime: Japonya’dan bir trend

Saç Modelleri: İngiltere’nin en iyilerinden seçkiler.

Saç Modası: Geçmiş Zamanlardan İlham Alan Şimdiki Saçlar

Araçlar: Cool Haberler!

Önceki İçerikSEN NE KADAR ASİLSİN?
Sonraki İçerikAlbüm: ABD’nin En İyileri