ColorOPTIMIST: Renklerle İyimserliğe Davet

Manuel Mon ve Gonzalo Zarauza  tarafından yaratılan ColorOPTIMIST koleksiyonu, adı üstünde, bizi renklerin iyimser dünyasına davet ediyor.

İnsanlık çok üzücü bir dönem geçirdi. Bilinen en küçük yaşam biçimlerinden biri olan bir virüs, bizi tamamen ıssızlığa sürükledi ve insanların sefaletlerini ortaya çıkardı: bencillik, sınıf ayrımı, yoksulluk korkusu ve özellikle eşitsizlik. Buna rağmen, 2020’de insanlar arasında iyimserlik, dayanışma, anlayış ve saygı kıvılcımları da vardı; bu da Coloroptimist koleksiyonunun çıkış noktası oldu.

coloroptimist

Belki de pandemi, içe bakmak ve daha iyi bir dünya yaratmak üzere bir arınma başlatmak için gerekli bir dönüm noktasıydı. Aşıların gelişi bir umut ışığı sağladı. Umarız 2021’den itibaren içimizi saran o gri fırtına, Coloroptimist Koleksiyonu’ndaki gibi canlı renklerden oluşan bir gökkuşağına dönüşür. Bu koleksiyon bizi harekete geçirerek yaşama sevincini hatırlatıyor.

coloroptimist

Okuda San Miguel’e Atıf

Koleksiyon, estetik düzeyde, tüm kıtaları renklerle dolduran şehirli bir sanatçının heyecan verici evreninden de etkilenmiş. Ekip, “Büyük Okuda San Miguel’e atıfta bulunuyoruz. Çalışmaları bize o kadar ilham verdi ki, renk ve geometri konusunda çıldırdık.”

coloroptimist
ColorOPTIMIST

Saç: Manuel Mon @manuelmonoficial | Gonzalo Zarauza @gonzalo_zarauza
Fotoğraf: David Arnal @davidarnalteam
Düzenleme: Javier Villalabeitia @javiervillabeitia
Makyaj: Maria @de_maria’dan
Stil: Visori @visorifashionart
Video: Germán de la Hoz @german_delahoz

Önerilenler

Benzer İçerikler