ColorCrafters ile 2 özel gün

Schwarzkopf Professional tarafından düzenlenen ColorCrafters etkinliğinde zanaat ortakları ProTeam üyeleri ile beraberdik.

Schwarzkopf Professional, zanaat ortakları PROTEAM üyeleri ile birlikte çok özel 2 güne imza attı. Daha fazla ilham, daha fazla renk ve daha fazla yaratıcılık için bir araya gelen zanaat ortakları yaratıcılıklarını özgürce sergileme imkanı buldular.

Programın ilk günü Maslak Kollektif House’da gerçekleşti.

Henkel Professional adına Jamilia Paul liderliği ve Schwarzkopf Professional Türkiye Akademi ekiplerinin katkılarıyla ‘Saç Sanatla Buluşuyor’ başlığıyla Proteam üyesi kuaförlerle ilham verecek içerikler paylaşıldı.

Türkiye’nin özel müzelerinden Elgiz Müzesi’ne yapılan ziyaretle resim ve heykel sanatının sergilenen özel parçaları hakkında detayı bilgi paylaşılarak Proteam üyelerinin resim, fotoğraf ve heykel sanatlarından ilham alarak saç tasarımlarına aktarmalarına olanak sağlandı.

İstanbul’un özel mekanlarından Kibrithane’de ColorCrafters

Programın ikinci gününde bugün bir çekim stüdyosu ve etkinlik mekanı olarak kullanılan ve Osmanlı döneminde kurulmuş olan kibrit ve kav fabrikasındaydık.

kibrithane

Schwarzkopf Professional Proteam üyesi kuaförler için hazırlanan ColorCrafters çekim alanlarında kuaförlerin yaratıcılıklarını canlı mankenler üzerinde yansıtmalarına ve içerik yaratarak paylaşmalarına olanak sağlandı.

Profesyonel video-fotoğraf çekimleri ve özel çekim alanları ile desteklenen mekanda kuaförler, yaptıkları çalışmaları paylaşma imkanı buldular.

Tüm Schwarzkopf Professional Türkiye ailesinin yer aldığı etkinliği Henkel Türkiye CEO’su Güray Yıldız’da ziyaret ederek yapılan çalışmaların önemine ve değerine vurgu yaptı.

Schwarzkopf Professional Genel Müdürü Viki Motro, Akademi ve Eğitim Müdürü Müge Meydan, Schwarzkopf Professional Türkiye Satış Müdürü Demet Buyunduruk, Pazarlama bölümünden Devrim Kılcer, Hüseyin Yavuz, akademi ekibinden Gurur Egeli, Hakan Sarı, Serkan Kahraman, satış bölümünden Emre Bilgin ve Enver Özden’in aktif olarak yer alarak kuaförleri destekleri etkinlik hazırlanan modellerin alkışlar arasında yürüyüşü ile sona erdi.

ColorCrafters

Etkinlikte yer alan Proteam Üyeleri

Ahmet Albayrak, Çağrı Saçlı, Cahit İpek, Caner İlgün, Cevdet Şengül, Emrah Çabkur, Emre Ayaksız, Erhan Avcı, Gökay Demirkıran, Göksel Karaoğlu, Hasan Sarsa, Hüseyin Başar, Hüseyin Çavdar, Mesut Yalçınkaya, Pınar Eyinç, Serdar Yıldız, Uğur Uzun ve Velat Özdamar.

Önerilenler

Benzer İçerikler