Collective Heads Yıldönümü 24 Şubat’ta…

Geçtiğimiz yıl bir grup kuaför meslektaşın fikirleri doğrultusunda kurulan ve Collective Heads adını alarak ‘özgür ol’ mottosuyla İstanbul Maag Saç&Sanat kuaför salonunda düzenlenen saç tasarım etkinliğinin 2.si 24 Şubat’ta gerçekleşecek.

İlki salon çalışması ve paylaşımı olarak gerçekleşen etkinlik bu yıl Futuristic Effect temasıyla dijital sahnede gerçekleşecek ve hairistcomtr instagram hesabından yayınlanacak.

Etkinliğin teması olan Futuristic Effect hakkında Metin Aydın’dan bilgi aldık: ’20.yüzyılın başlarında italyada ortaya çıkan ‘Futurizm’ , geçmişin estetik değerlerini ve geleneklerini reddeden, modernleşme, makineleşme ve sürat kavramlarının hayatın temelleri olması gerektiğine dayalı bir sanat kavramıdır.

Taklidin hiçbir formunu kabul etmeyen bu özgün kavram bize hayattaki her şeyin sürekli olarak değiştiğini ve bu hareketin hayatın en önemli gerçeği ve kaynağı olduğuna işaret etmektedir. Bizler ‘Collective Heads’ olarak ‘Futuristic Effect’ mottomuz ile yola çıkıp, kendi ruhumuzu yansıtabileceğimiz renk tonlarımız, dokularımız ve çizgilerimizin verdiği motivasyon ile görmeyi hayal ettiğimiz geleceği 24 Şubat’ta günümüze taşıyacağız.’

Önerilenler

Benzer İçerikler