fbpx

CEO Sylvie Moreau veda ediyor!

CEO Sylvie Moreau uzun yıllardır Wella markasına gönül vermişti.Dün sosyal medya sayfalarında istifa haberini paylaştı.

Son 6 yıldır Wella’nın Global Genel Müdürü olarak görev yapan Sylvie Moreau tüm dünyada kuaförler tarafından sevilen ve kuaförlerle bağlantısı son derece güçlü bir yöneticiydi. Wella’nın Coty tarafından bir yatırım grubuna satılmasının ardından şirket yönetiminde huzursuzluklar olduğu konuşulanlar arasındaydı ve hem markaya hem de kuaförlere gönül vermiş Sylvie Moreau’nun istifa haberi aslında bunu doğrular nitelikte oldu.

İşte Sylvie Moreau’nun sosyal medya sayfalarında paylaştığı veda haberi:

‘Tüm dünyadaki sevgili #Wella Ailem,

Bugün size bazı önemli kişisel haberlerim var, bunları ekibimle de paylaştım. Birkaç hafta içinde, yeni Wella Company bağımsız hale gelecek, liderlik pozisyonumdan istifa edecek ve idareyi  Wella Company’e CEO olarak katılacak olan iş dünyasının en yetenekli ve saygın liderlerinden Annie Young-Scrivner’a bırakacağım.

Birçokları için bunun büyük bir haber olduğunun farkındayım; bu kararı ve daha da önemlisi bu kararın şirket ve kendim için neden en doğrusu olduğunu düşündüğümü açıklamak istiyorum. Wella’da geçirdiğim 12 yıl, kariyerimin en değerli yıllarıydı; özellikle de bu şirketi ve insanlarını yönetme ayrıcalığına sahip olduğum son 6 yıl.

İstifa, şüphesiz kariyerimin en zor kararı ve üzgünüm. Ama bunun benim için doğru olduğunu biliyorum. İnanılmaz bir yolculuktu. Bu sektörü, insanlarını, markalarımızı ve en önemlisi, dünyanın her yerindeki tüm ekiplerimizi seviyorum. Ama aynı zamanda yola devam etmem gereken zamanı bilmenin de önemli olduğuna inanıyorum. Geçtiğimiz yıllarda bu organizasyona yüreğimi ve ruhumu verdim. Wella’daki misyonumun tamamlandığına kesinlikle inanıyorum. Bu gemiyi güvenli bir limana götürdüğüm, Wella’yı yeniden bağımsızlığa taşıdığım için rahatım. Bunu sizlere miras bıraktığımı hissediyorum.

İstifa ederken, Wella Şirketi’nin geleceğinin emin ellerde olduğunu bilmek beni rahatlatıyor. Annie, Godiva, Starbucks ve PepsiCo gibi önde gelen çok uluslu markalarda üst düzey yöneticilik, Tiffany & Co ve YUM! Brands ‘de Yönetim Kurulu üyeliği rollerini üstlenmiş, müthiş referanslara sahip inanılmaz bir liderdir. Ama beni en çok etkileyen şey empatisi, dinleme becerisi ve insani dokunuşu. Benim gibi o da insanların gücüne inanıyor. Wella Company’nin bir sonraki bölümüne başlarken işe ve liderlik ekibine yeni bir bakış açısı getirecek. Daima bu işe vakfettiğim zamanı çok değerli sayacağım ve bunca yıldır bana duyduğunuz güven için sonsuza kadar minnettar olacağım.

Şimdilik ve birkaç hafta boyunca, geçişe yardımcı olmak için görevimde kalacak ve bayrağımızı kaldırıp Wella Company’nin resmi başlangıcını duyurduğumuzdan ve sizleri bekleyen heyecan verici gelecek için mümkün olan en iyi temellere sahip olmanızı sağlamaya tutkuyla devam edeceğim. Hepinizi bekleyen heyecan verici gelecek için temeller atıldı.

Tekrar teşekkürler ve her birinize sevgiler! #Wellalove.”

Sylvie Moreau’ya sektöre verdiği tüm katkılar için teşekkür ediyoruz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz