fbpx

Çantamdaki yeni vazgeçilmez: MAC Studio Radiance Moisturizing + Illuminating Silky Primer

M.A.C’in yeni ışıltı veren yeni Studio Radiance Moisturizing + Illuminating Silky Primer’ını, ilk kez özel bir güne hazırlanırken kullandım.

Nikah ve sonrası eğlencesi için makyajımı uzun süre tutacak kalıcı bir ışıltıya ihtiyacım vardı. Yüzüme jel kıvamındaki bu ürünü uyguladım. Su bazlı formülünün nemlendirici özelliği öyle güçlü ki öncesinde başka bir nemlendirici kullanmanıza bile gerek kalmıyor. Sekiz saat süreli nemlendirme etkisi ve yüze ekstra ışıltı katan özelliği nedeniyle tercih ettiğim Studio Radiance Moisturizing + Illuminating Silky Primer, makyajımı gerçekten pürüzsüz bir şekilde gün boyunca korudu. Fondötenin normalde yarattığı pürüzlü görünümü ve ağırlığı tamamen ortadan kaldırıyor. Yüzümde asla ağırlık yapmaması benim için en önemlisiydi.

Fondöteninizle karıştırarak ışıltılı, renkli bir nemlendirici yaratabilirsiniz. Tercih tamamen sizde!

Bir makyaj ürünü olmasına karşın bir cilt bakım ürünü özelliğine sahip. Güçlü nemlendirme ve ışıltı etkisi hyaluronik asit, gliserin, zeytinyağı, jojoba yağı ve E vitamini gibi cilde çok yararlı bileşenler içeren nem teknolojisine dayanıyor.

Günlük olarak kullandığımda tek başına cildimi ve makyajımı pürüzsüzleştirmek için fondöteni pas geçerek uyguladım. Studio Radiance Moisturizing + Illuminating Silky Primer‘ı uyguladıktan sonra göz makyajımı tamamladım. Cildimde yarattığı ışıltılı etkiyi çok sevdim!
Siz de çok yönlü Studio Radiance Primer ile hem nemlendirici özellikli hem de ışıltılı bitişli bir makyaj bazına kolayca ulaşabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz