Büyük Yarışmada Büyük Değişiklik!

Ayın Kuaförü’nden YILIN KUAFÖRÜ’ne…

HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması teknoloji ile birlikte yön değiştiriyor, büyüyor, sektöre heyecan katarak başarıyı, güzelliği, inancı ve  tutkuyu ödüllendiriyor.

Neler oluyor?

3 yıl ard arda düzenlenen en istikrarlı kuaförlük yarışması olarak tercih edilen, beğenilen, yarışma koşulları örnek alınarak kopyalanan ve kullanılan HAIRiST Yılın Kuaförü Yarışması şimdi boyut değiştiriyor.

Ayın Kuaförlerinden Yılın Kuaförüne…

Çağın gereklerine uygun olarak geliştirilen Ayın Kuaförü Yarışması sektörde ciddi bir boşluğu doldurdu ve her ay artan bir katılımla benzersiz bir formata dönüştü.

Neler olacak?

Mayıs 2015’ten itibaren Ayın Kuaförü Yarışması 2 kategori altında devam edecek: Renk-Kesim ve Şekillendirme.

Her kategori için ayın finalistleri yine AKD(Artistik Kuaförler Derneği)  Jüri seminerine katılmış üyeler ve davetlileri tarafından seçilecek. Böylece her ay iki farklı kategoride toplam 6 ayın finalisti seçilmiş olacak. Her ay seçilen finalistler HAIRiST YILIN KUAFÖRÜ YARIŞMASI AYIN FİNALİSTİ olarak ödüllerini almaya devam edecek.

Yarışmaya katılım için hiçbir bedel ödenmeyecektir. Katılım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Yılın Kuaförü Kim Olacak?

Her ay seçilen ‘ayın finalistleri’ arasından Yılın Kuaförü seçilecek. Mayıs 2015 'te başlayıp Mart 2016'ya kadar toplam 11 ay devam edecek. 2016 Nisan ayında her kategorinin toplam 33 finalisti arasından 1. , 2., 3. seçilecek ve o kategorinin finalisti olarak Yılın Kuaförü olmaya hak kazanacak,  büyük HAIRiST Etkinlik Sahnesinde alkışlar eşliğinde ödülünü alacak.

Renk-Kesim Kategorisi YILIN KUAFÖRÜ ve Şekillendirme-Topuz Kategorisi YILIN KUAFÖRÜ olmak üzere büyük ödül kendilerine sunulacak.

2015’te ne olacak?

Evet, Mart 2015’te Ayın Kuaförü için hairist.com.tr sitesi üzerinden yapılan tüm başvurular Yılın Kuaförü Yarışması 2015 için değerlendirilecek. Başvurular sadece Renk-Kesim ile Şekillendirme-Topuz olmak üzere 2 kategoride yapılarak 2015 yılı için Yılın Kuaförü seçilecek.

5 Nisan 2015 tarihinde jüri toplanarak gelen tüm fotoğraflar üzerinden tercihini yaparak sonucu açıklayacak 5 Nisan günü saat 14:00'te  ve 6 Nisan 2015 tarihinde kazanan kişiler ödüllleri sahnede alkışlar eşliğinde alacak.

HAIRiST 2015 Yılın Kuaförü olmak için ne yapmanız gerekiyor?

Salonda yaptığınız saç modelini hairist.com.tr adresine ücretsiz üye olarak yarışma koşullarını kabul ederek yüklemeniz yeterli olacaktır.

1 Mart 2015 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında yüklenen tüm fotoğraflar YILIN KUAFÖRÜ 2015 için değerlendirilecek ve büyük jüri tarafından iki kategoride Yılın Kuaförü seçilecektir.

Adım Adım Yılın Kuaförü Yarışması

1-Öncelikle katılmak istediğiniz kategoriye karar verin. İsteyen her iki kategoride de katılabilir.

2-İstediğiniz sayıda fotoğrafla katılabilirsiniz. Önemli olan en iyi fotoğrafla katılmak ve kazanmak.

3-Fotoğrafların kuaför salonunda özenle çekilmiş olması önemlidir Stüdyoda veya kuaför salonu dışında, açık havada çekilmiş fotoğraflar diskalifiye edilecektir.

4-En tercih edilen fotoğraflar öncesi sonrası da olan kolaj ve net fotoğraflardır.

5-Fotoğrafı çekilen kişiden (müşterinizden) izin alıp bu fotoğrafla yarışmaya katılacağınızı önceden belirtmiş olması önemlidir.

6-Fotoğrafların size ait olması gereklidir. Profesyonel fotoğraf çekimleri kabul edilmemektedir.

7-Fotoğraflarda kişilerin, markaların olmaması gerekmektedir. En doğru fotoğraf, saçları net bir şekilde gösteren kaliteli fotoğraflardır.

8-Renk-Kesim Kategorisinde renklendirme tekniğinde kullanılan renk numaralarının açıklanması zorunludur.

Yarışmaya ilişkin detaylar hairist.com.tr/2015 adresinde güncellenecek ve sosyal medya sayfaalrımız üzerinden duyurulacaktır.

YILIN KUAFÖRÜ olmaya hazır mısınız?

yılın kuaförü 2015, yılın kuaförü yarışması, en iyi kuaförler, kuaförlük, kuaför, saç modelleri