fbpx

Bursa Bucos Kozmetik ve Güzellik Fuarı 2018

Kategori

Estetik, dermatoloji, kozmetik, el ve ayak bakımı, makyaj, zayıflama, teknolojik ürünler ve saç bakım gibi konularda faaliyet gösteren önemli firmaların katılacağı fuar, 8-11 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek

Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu, Bursa Kuaförler Odası ve Bursa Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın desteğiyle düzenlenen Kozmetik ve Güzellik Fuarı (BUCOS 2018), 8-11 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

Network Fuarcılıktan yapılan açıklamaya göre, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (AKKM) 8-11 Şubat’ta düzenlenecek fuarda, estetik, dermatoloji, kozmetik, el ve ayak bakımı, makyaj, zayıflama, teknolojik ürünler ve saç bakım gibi konularda faaliyet gösteren önemli firmaların katılımıyla, yeni ürün ve yöntemler tanıtılacak, eğitim programları, defile ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.

Geniş kapsamlı fuarda önemli cerrahi klinikler, güzellik ve estetik merkezleri, saç bakım firmaları, kozmetik ve doğal kozmetik ürün firmaları, yoga firmaları ve gözlük firmalarının yanı sıra kuaför ve berber ekipmanları ve ürünleri, dolgu, peeling, botoks, epilasyon, fitness ürünleri, mücevherat, zayıflama ürünleri yer alacak.

Fuarın ilk gününde CMC Çat Mondialle Coiffure Ekibi, Kocaeli Kuaförler Odası Show Ekibi sahne alacak. Pelin Balı ile Güzelliğin İşletmesi, Livza Uyar ile 2018 Makyaj Trendleri, Muhittin Yuşan ile 2018 Topuz Trendleri seminerleri verilecek.

Fuarın ikinci gününde Kübra Özçetin ile 2018 yeni, pratik cilt bakım uygulamaları, Osmangazi çıraklık eğitim merkezi öğrencileri gösterisi, Mehmet Ali Denel ile erkek makyajı, Ayşenur Yazıcı ile makyajda sihirbazlık uygulamaları olacak.

Fuarın üçüncü gününde Sevda Helen Yalçın ile “Yoga&Pilates ve Nefes Teknikleriyle Güzelliğin Sırları”, Çetin Koyuncu ile İmaj Çalışması, Sevda Helen Yalçın ile “Matını Alan Gelsin” Yoga Etkinliği, Sevgililer Günü Özel Kadın Güzeldir Defilesi gerçekleşecek.

Fuarın son günü Eskişehir Erkek Şov Ekibi, Eskişehir Bayan Şov Ekibi, İstanbul Erkek Şov Ekibi, Bursa Kadın Şov Ekibi, Pivot Point Türkiye Creative Team, Cemil İrez – Suat Tekten ile Avantgarde Show olacak. Kuaförler Platformu Toprak Şeker ve Onur Alkoç ile söyleşi gerçekleşecek.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz