Bukleler & Dalgalar

Son trend bireysellik, bu yüzden kıvırcık saçlara sahipseniz, saçınızın doğal dokusunu kucaklayın, saçınızdaki bukleler ve dalgaların keyfini çıkarın!

Kadın ya da erkek, dalgalı ya da kıvırcık saçlı birinin bireyselliğe ve çok yönlülüğe odaklanan en son moda trendleriyle yapabileceği en iyi ve en kolay şey, saçıyla mücadele etmemek. Tabii ki, bukleler yatıştırılmak ister. Onları yatıştırıp belirginleştirmenin birtakım yolları var, ancak karmaşadan kaçının. Bukleler ile savaşmayın. Hem siz hem bukleleriniz çok daha mutlu olacak. Ve tabii modaya da uygun!

Sam Villa Sanat Yönetmeni Teresa Romero şöyle açıklıyor: “Doğal doku cesur, güzel, hacimli şekillerin ön planında yer alır. Öncelikle, doğal buklenin şeklinin türünü ve karakterini anlamalısınız. Ardından, hacmi artırmaya ya da minimize etmeye yardımcı olması için kesim tekniklerinin bir kombinasyonunu kullanarak saçın yoğunluğuyla ilgilenirsiniz. İyi bir kesim, doğal dokuyu destekler ve saç modelinin diğer stillere daha kolay geçiş yapabilmesini sağlar.”

Lisa Vann, görünüme renk de katıyor. “Saça yoğun bir sonbahar rengi katmak, parlaklığı arttırır ve saçta derinlik yaratır. Genellikle kasvetli geçen kış aylarına girerken bukleleri canlandırması garanti olan Dark Red (Koyu Kırmızı), Burnt Copper (Yanık Bakır) veya Violet Red’e (Menekşe Kırmızısı) yönelmek için yılın en mükemmel sezonu. Lisa, ardından bukleleri döndürerek kıvırmak, dağıtmak ve şekillendirmek için ıslak saçta Eufora Perfect Curl Curl Activator (Bukle Belirginleştirici) ve Eufora Forming Cream (Şekillendirici Krem) kullanmayı tercih etti. Son olarak, görünümü tüm gün boyunca korumak için Eufora Retain sprey sıktı. Diğer bir çığır açan salon servisi ise, kolayca düşen dalgalar yaratırken saçta görünüşü kadar iyi bir his bırakan devrim niteliğindeki yarı kalıcı şekil değiştirme servisi olan Goldwell NUWAVE. Evde mükemmel dalgalar yaratmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan evde bakım ve şekillendirme ürünleri serisi Goldwell Curls & Waves Collection’ı evinizde inceleyin.

bukleler

CONSCIOUSSTYLE, saf, bireysel  saç modelleri yaratmak için en etkili şekilde kullanılan ve gezegen üzerinde minimum etkisi olan yüksek performanslı içeriklerle geliştirilen dört temel ürünü kapsıyor.

Cisneros, şunları söylüyor: “Ona bu güzel hacimli bukleleri Curlixer Defining Balm verdi ve bukleleri de belirginleştirdi. Diplerden uca ıslak saça uyguladım. Bukleleri daha da belirginleştirmek için saç kuruduktan sonra küçük bir miktar daha kullandım.”

Önerilenler

Benzer İçerikler