fbpx

Bir ışık söndü, bir ışık yandı: Alternative Hair Show

Kategori

 

Dünyanın en çok ses getiren saç etkinliği Alternative Hair Show 1983 yılında kuaför Tony Rizzo ve eşi Maggie’nin 2,7 yaşındaki kızları Valentino’yu kan kanserinden kaybettikten sonra düzenlenmeye başlıyor.

 

Tony Rizzo ve eşi dünyanın her yerinden ünlü kuaförleri Alternative Hair Show’da buluşturuyor ve şov ilk düzenlendiği sene büyük bir başarı yakalıyor ve kazanılan 7.500 pound Leukaemia & Lymphoma kan kanseri araştırma merkezine bağışlanıyor.   

 

Uluslararası saç etkinlikleri arasında bütün dünyada son derece büyük bir ilgi gören Alternative Hair Show, Londa’dan sonra Şikago, Bolonya, Viyana, Moskova ve Tokyo gibi ülkelerde de gerçekleşiyor.   

 

Şovların geliri 1983 yılından bugüne kadar 8.5 milyon pound’a ulaşıyor ve Leukaemia & Lymphoma araştırma merkezine bağışlanmaya, lösemi hastalarına ışık olmaya devam ediyor. 

 

 

 “ Bizim misyonumuz kan kanseri ile mücadele etmek. Çocukları lösemiden kurtarmak için her şeyi yapacağız.”

Alternative Hair Show Kurucuları Tony & Maggie Rizzo Trustees

 

 

Küçük Valentino’nun anısına her geçen yıl güçlenen, unutulmaz şovları ile daha fazla çocuk için umut olan Alternative Hair Show ve bu yüce duygu ile beslenen Tony & Maggie Rizzo’ya alkışlanacak misyonları için minnet duyuyoruz. 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz