Beyaz, minimalist ve modern

Mar and Bels Salon

kuaför, kuaförsalonu, tasarım, saç, moda, içmimari

Mar and Bels Kuaför ve güzellik salonu; iç tasarımı, minimalist ve modern tarzıyla ön plana çıkıyor. Beyaz rengin zemin olarak kullanıldığı salonda temizliğe ve berraklığa vurgu yapılmıştır. Aynalar ve ışıklandırmalar ile kurulan görsel simetri dengesi ön plana çıkmıştır. Aydınlatmalar kare ayna tipi panellerle kaplanmıştır.

kuaför, kuaförsalonu, tasarım, saç, moda, içmimari

Aydınlatma projesi belirlenmiş alanlara sistematik bir şekilde yerleştirilmiştir. Ayrıca tüm güzellik merkezi, aynı üsluba sahip mobilyalarla şekillendirilmiştir. Beyaz döşemeli koltuklar ve yıkama üniteleri; düz bir çizgiye sahip ve ayrıca avangard bir estetiği barındırıyor. Rahatlatıcı ve müşteri için özelleştirilmiş alanlarda maksimum müşteri memnuniyeti esası göz önünde bulundurulmuş.

kuaför, kuaförsalonu, tasarım, saç, moda, içmimari

Barcelona’da bulunan ilham verici iç mimariye sahip salonun fotoğraflarını incelemek için haber galerisini ziyaret edebilirsiniz.

  

Bilginin daha ulaşılabilir olduğu günümüz teknolojisinde kuaförlüğün dijital ortamdaki haber kaynağı hairist.com.tr’nin resmi mobil uygulaması Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefonlarda!  

İndirmek için tıklayın:   

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiroller.mobi9450942228

 

https://itunes.apple.com/tr/app/hairist/id982145975