fbpx

Berberler ve Kuaförler Federasyonu var mı?

Kategori

Sorulara cevap vermeyen veya veremeyen federasyon…

Kuaför ve Berber Meslek Odaları seçimleri yavaş yavaş sonuçlanıyor. Meslek odaları seçimlerinin ardından Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu seçimleri gerçekleşecek.

Buna ilişkin olarak Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş’tan bilgi almak istedik ama ne yazık ki 12 Şubat’tan bu yana [email protected] adresine ilettiğimiz sorularımıza olumlu olumsuz bir cevap alamadık.

Bir internet siteleri yok, facebook sayfalarında en son temmuz 2016’da paylaşım var, instagram hesapları varla yok gibi veTürkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu başkanının kendi odasında seçilememiş olmasına rağmen tekrar aday olacağı ve bu nedenle oda oda gezerek kulis yaptığı söylentisi var. Neyse ki söylentilere kulak vermiyoruz…

Berberler ve Kuaförler Federasyonu var mı?

Aslında sorular çok zor değildi ve cevaplanabileceğini umuyorduk… İşte sorular:

1- Sizi tanıyabilir miyiz? Kaç yıldırTürkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu başkanlığı yapmaktasınız?

2- Yeni dönemde de aday olacak mısınız?

3- Neden bu göreve talip oldunuz?

4- Göreve geldiğinizde neleri hedeflediniz ve neleri gerçekleştirdiniz?

5- Meslek grubunuzun ana ihtiyaçları, sorunları nelerdir ve çözülmesi için nelere ihtiyaç duyulmaktadır?

6-Kendi meslek odanızın seçimlerini kaybetmiş olmanıza rağmen federasyon başkanlığına yeniden aday olma konusunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

7-Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu olarak düzenlediğiniz Kuaför ve Berberler Milli Takım Yarışması’nı değerlendirir misiniz?

8-Vaat edilen ödüllerin verilmemiş olması konusunda neler söyleyeceksiniz?

Şampiyonlara vaat edilen 5000 TL kimlere verildi? ‘Sanatlarının zirvesinden Milli Takıma doğru’ isimli vaat edilen almanak hazırlanıp dağıtıldı mı? Milli Takım kuruldu mu? Vaat ettiğiniz yurtiçi ve yurtdışı yarışmalara katılım sağlandı mı? Milli Takıma seçilen millilere vaat edilen ferdi kaza sigortası kimlere yapıldı?

9- Yarışmaya katılımın ücretli (kdv dahil 354 TL)  olması ve yarışma katılım ücretinin federasyonla ilişkili kişilerin şahsi/şirket hesaplarına yatırılmış olmasını değerlendirir misiniz?

10- Açıklanan yarışma kurallarının başka bir yarışmanın kurallarından kopyala-yapıştır şeklinde oluşturulması konusunda neler söyleyeceksiniz? Bilginiz var mı?

11-Teknoloji çağındaTürkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonunun uzun yıllardır bir internet sayfasının olmaması konusunda neler söylemek istersiniz? Bir süre kullanmış olduğunuz ve şu anda kapalı olan berkufed.org isimli web sitenizin adresi kime ait ve hakları kimdedir?

11-Türkiye’de kadın ve erkek berberi olarak ayrı ayrı olmak üzere kaç kayıtlı kuaför ve berber bulunmaktadır. Bu bilgiyi en güncel rakamlarla sizden isteyebilir miyiz?

Önerilenler

Benzer İçerikler

2 YORUMLAR

  1. Federasyona sorulması gerekenlere şike ve saibe iddalarinida eklersek daha isabetli olur kriterlere aykiri modellerin derece aldigi baskan ve yonetim kuruluna yakin isimlerin seçilmesi en basit örneğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz