fbpx

Balkan festivali

23 yıldır düzenlenen Balkan Festivali, Türkiye, Kosova, Karadağ, Sırbistan, Makedonya ve Bulgaristan’dan katılımcılar ile Selanik Grand Otel’de gerçekleşti.

Balkan Festivali

Balkan Festivali’ne 12 yıldır ana sponsor olarak destek veren Kyana, Türk kuaförlere sahneye çıkma, festivalde yer alma fırsatı veriyor. Cadde Kuaför’den Mustafa Altay, Black /White’dan Cenk Kökan, Oktay Kuaför’den Onur Ön, Erdem Kıramer Göztepe’den Eren Tekin, No:1 Kuaför’den Kenan Çakır, Hairmafia Nişantaşı’ndan Cengiz San, Atilla Kuaför’den Muzaffer Özalp, Noa Kuaför’den Nurettin Yönel kesim ve topuz katagorisinde sunum yaptılar. Festivalde Vang Akademi seminerler verdi.

Balkan Festivali Balkan Festivali Balkan FestivaliBalkan Festivali

Adnan Serter ve Salih Pehlivan, bu yılın trendi olan açma teknikleri ve 3D teknikleri kullanarak doğal ve salaş tarzlarda salonlarda bir çok müşteriye uygulanabilir yorumlarını balkan ülkelerinin katıldığı Balkan Festivali’nde İstanbul gurubu adına seminer şov sunumlarını uyguladılar. Trend olan teknikleri modernize ederek saçlar tasarladılar.

Balkan festivali Balkan festivali Balkan festivali Balkan festivali Balkan festivali Balkan festivali Balkan festivali

Çeşitli dallarda gerçekleşen yarışmaların yapıldığı etkinlikte katılımcıların canlı ve cansız modellerle birçok kuaförlük okullarının yarışmalarını izleme şansı oldu.

Festival sonrası Türk kuaförler Yunanistan’daki Kynana Akademi’de Yunan Kuaförlere eğitim verdi.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz