Aveda Kongresi’nde 40’ıncı yıl kutlandı

40 yıllık güzellik ve aşk

Aveda, 40’ıncı yılını 25 ayrı ülkeden 4500 profesyonelle, Minneapolis’te düzenlenen Aveda Kongresi’nde kutladı.

Aveda Kongresinde 40'ıncı yıl kutlandı

2018 Aveda Kongresi’nin “Ne Olduğumuzun Farkındayız” teması markanın değerini yansıtıyor: Yüksek performanslı, doğal içerikli, özel aromalı, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, çevre duyarlılığını gözeten ürünler… Markanın Global Genel Müdürü Barbara De Laere’nın yaptığı sunumlar ve Global Aveda Ekibi’nin artistik ifadesi “Worldhood” performansı markanın tüm çalışanlarıyla beraber prensiplerine sahip çıktığını gösteriyor. Japonya’dan Masa Honda, İngiltere’den Aamir Naveed, Amerika’dan Allen Ruiz gibi dünya çapında sanatçıların katıldığı etkinlik gerçek bir yetenek ve sanat şölenine dönüştü.

Aveda Kongresinde 40'ıncı yıl kutlandı

Aveda Global Artistik Direktörleri ve eğitimcileri sahne performansları ve workshoplar düzenledi. Aveda Global Kreatif Direktörü Antoinette Beenders tasarladığı ve sunduğu “Çiçek ve Bitki Özü Aromalarının Bilim ve Sanatı” performansını etkinlik akşamı kapsamında sergiledi.

2018 Aveda Kongresi’ne katılmak için dünyanın dört bir yanından gelen 4500 güzellik endüstrisi profesyoneli, Minnesota Kongre Merkezi ana sahnede düzenlenen 27 muhteşem sunumu izleme ve Aveda’nın önde gelen eğitimcileri tarafından verilen 20 ayrı derse katılma fırsatını buldu.

Aveda Kongresinde 40'ıncı yıl kutlandı

Nobel Barış Ödüllü Bachpan Bachao Andolan, Save Childhood Movement kurucusu Kailash Satyarthi Aveda Kongresi’nde çok özel bir sebeple karşımıza çıktı. Kailash, ülkesi Hindistan’da ve tüm dünyada çocuklar için verdiği mücadeleye destek veren markaya teşekkürlerini sundu.

Aveda Kongresinde 40'ıncı yıl kutlandı

Türkiye’den Aveda salonlarının da katıldığı kongre hakkında detaylı bilgiyi Estetica Dergisi Kış Sayısında bulabilirsiniz.


Abone olmak için hemen formu doldurun, arayalım…