fbpx

Asla Modası Geçmeyen Bob Modelleri

Saç kesimleri o anın trendleriyle bağlantılıdır, ancak bob gibi bazı saç kesimleri daima moda olmayı sürdürü. Sadece bazen zamanın trendleri ve zevklerine göre yeniden gözden geçirilir ve ince ayarlar yapılır, ancak bir şekilde orijinal forma sadık kalır. Bundan yola çıkarak modası hiç geçmeyen, her döneme damgasını vuran bobları sizin için derledik. Hiçbir zaman moda sahnesinden inmeyen beş zamansız bob modeli.

 1. Kaküllü Kısa Bob
  Bu, 1920’lerden ilham alan bu klasik, her seferinde anın trendlerine göre güncellenerek en çok beğenilen saç stillerinden biri olmayı başarıyor. Kaküllü kısa daima havalı bir stildir, çünkü şekli ve geometrisi itibarıyla her zaman göz alır. Sarışın ya da esmer, ama her zaman pürüzsüz, az ya da çok dışbükey sid takülle… Valentina bob, her zaman moda olacak beş bob arasından en klasik olanıdır.
saç kesimi
Instagram @haircuttingmumma
 1. Dalgalı Lob
  Modadan hiç geçmeyen diğer bir bob stili. Sahil dalgalarının daha kısa bir çeşidi olarak birkaç yıl önce moda olan ve önümüzdeki on yıllarda uzun bir ömre sahip olacak çağdaş bir klasik. Dalgalı bobun ikonik hale gelmesine katkıda bulunan Alexa Chung gibi güçlü influencer’lar arasında favori olan dalgalı lob, sanatın konuştuğu dalgalı bir kesim.
bob
Instagram @alexachang
 1. Asimetrik Bob
  Doksanların bir simgesi olan asimetrik bob, her zaman moda olacak beş bobdan biri. En geleneksel hali, merkezden biraz ayrılmış bir parça ile bitişinin yapılması, ancak varyantlar artık sayısız. İzlenecek tek bir kural var: onu bu kadar özel yapan asimetrik etki için bobun uçlarının hepsinin aynı boyda olmaması.
bob
It’scolds
 1. Herkesin Sevdiği Köprücük Kemiği Boy Bob
  Çoğu zaman bir kesimin başarısı tamamen boyunun kesinliğindedir. Bu stil de kelimenin tam anlamıyla köprücük kemiğine değer. Köprücük kemiği bob tüm orta boy kesimlerin en klasiği haline geldi.
le_salon_by_eric
Instagram @le_salon_by_eric
 1. Daima Göz Alıcı: Kıvırcık Bob
  1980’lerin en büyük hiti olan kıvırcık bob, birkaç yıl boyunca ilgi odağı olmaktan çıkabilir, ancak er ya da geç tekrar trendlerin zirvesine çıkar.

Aslında, süper hacimli şekli herkes için uygun değildir. Göze çarpan bir bob arıyorsanız, bu kesinlikle zaman testini geçen ve bir “büyük saç” klasiği haline gelen bir kesim.

bob
Instagram @haarminnaar

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz