AQUAXY teknolojisine sahip nem koruma kompleksi ile Igora Vibrance

Schwarzkopf Professional’ın nemlendirici etkili, son teknolojiye sahip saç boyası
Igora Vibrance 

Günümüzde artık müşteriler kalıcı saç servislerinin yerine saç renklerini daha kısa sürede değiştirebilmek istiyor. Kuaförler ise müşteri memnuniyetini sağlayarak, müşteri isteklerini yerine getirmek, müşterilerine göz alıcı parlak saçlar yaratmak istiyor. Schwarzkopf Professional, kuaförlerin bu ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmakta, yüksek performanslı ve çok yönlü ürün serileri sunmaktadır.

24 yıkamaya kadar kalıcı saç renklendirme servislerini yeniden deneyimlemenin tam zamanı! 

IGORA VIBRANCE Teknolojisi

AQUAXYL teknolojisine sahip nem koruma kompleksi sayesinde IGORA VIBRANCE, 24 Yıkamaya kadar kalıcı boya, renklendirme işlemi boyunca saçlarınıza çok daha nazik davranır. Yenilikçi teknoloji, bekleme süresinde saçın iç nem seviyesini kontrol ederek her saç telinin iç yapısını dengeler. Bu sayede saçı kırılmalara karşı korur ve eşit bir renk sonucu için uygun bir zemin yaratır! Alkol içermeyen, B3 ve B5 Vitaminleri ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde daha pürüzsüz bir saç yüzeyi ve parlaklık sağlar.

IGORA VIBRANCE ile boya artık tüpte değil, şişede!

Igora Vibrance Packaging

Igora Vibrance ile jel veya krem saç boyama servisleri mevcut!

Igora Vibrance Jel Krem Seáenekli

1 MODEL- 3 DÖNÜŞÜM HİKAYESİ 

Igora Vibrance’ın sunduğu çok çeşitli servis seçenekleri ile Emma’nın muhteşem dönüşümüne tanıklık edin!

BYE BYE BRASS: Mükemmel netlikte sarı tonlar

PAINT ME PASTEL: Heyecanlandıran parlak pastel tonlar

RUNWAY REBEL: Moda tonlar ve olağanüstü parlaklık

Emma_dönüşüm

1 MODEL- 3 DÖNÜŞÜM HİKAYESİ 

Brit ile saçlarındaki olağanüstü renk geçişlerine tanıklık edin!

  • Gloss Boss – Göz alıcı parlaklık
  • Tempting Tones – Parlak renk geçişleri ile çekici görünüm
  • One Two Gorgeous – Güçlü renk eşitliği ve parlaklık

Brit_dönüşüm

“Yeni nesil yarı kalıcı saç boyalarının en iyisi! Bu yepyeni karışımın hazırlanması ve uygulanmasi çok kolay, renk sonuçlari ise tek kelime ile muhteşem.”

Lesley Jennison

Schwarzkopf Professional Global Renk Elçisi

NEDEN IGORA VIBRANCE?

  • Daha fazla performans – Doğal saç ile karşılaştırıldığında yüzde 100’e varan daha fazla parlaklık sağlar! Yeni Nem Koruma Kompleksi sayesinde ise saçı kırılmalara karşı korur ve daha iyi saç koruması sağlar.
  • Daha fazla kolaylık1’e 1 karıştırma oranına sahip yeni sıvı formülasyonu sayesinde, eski formül ile kıyaslandığında daha hızlı şekilde homojen karışım hazırlama ve daha iyi sonuç sağlar.
  • Daha fazla servis seçeneği – Sıvı formülasyonu sayesinde jel veya kreme dönüşebilir, aktivatör seçimi ile bu servis çeşitliliğini sağlar. Pratik uygulamalar için “Jel Aktivatör”, net sonuçlar için “Krem Aktivatör” seçenekleri bulunur.
  • Daha fazla renk seçeneği- IGORA ROYAL tonlarına uyumlu olan 44 renk tonu ve Vibrance renk tonları ile karıştırıldığında pastel tonlar elde edilmesini sağlayan Clear 0-00 ürününden oluşan 24 yıkamaya kadar kalıcı renklendirme servisi, tam bir seri olarak artık mevcut.

Igora Vibrance ile uygulanabilecek servis seçenekleri: İkili Sistem Uygulama Tekniği, Ton üzerine Ton Uygulama, Pastel Tonlar, Moda Tonlar, Renk Eşitleme, Renk Tazeleme, Parlaklık Servisi kullanımlarına uygundur.