fbpx

Adam Federico’dan ”TORRID” KOLEKSİYONU

Adam Federico’nun ”Torrid” adını verdiği koleksiyon karanlık ve asi bir hava yansıtıyor. Yeraltı stillerden ilham alan bu saç modellerini Federico şöyle yorumluyor:

”Karanlığın perileri. Hepimizin içinde bulunan her şeyi kapsayan enerji. Hamla konuşan evrensel bir gerçek. Cinsellikimizin içsel ve yadsınamaz gerçeği – insanlığın bel kemiği. Her zaman konuşulur ancak asla söylenmez… Ben onun sesiyim.”

Saç Kesimi ve Saç Şekillendirme: Federico Advanced for Adam Federico
Renk: Caitlin Senna
Makyaj: Jacob Del Rosario
Fotoğraf: John Rawson

Adam Federico kimdir?

Adam Federico

Adam Federico, son 20 yıldır güzellik endüstrisinde anlamlı bir rol oynayan dinamik ve ileri görüşlü, yenilikçi bir kuaför. Hayal gücünü, ham, minimalist tasarımdan, doğal unsurlardan ve her birinde bulunan yan yana gelen ilhamlardan besliyor. Adam, saçın organik hareketi ile çalışmaya inanıyor ve sanatında serbest akışlı, yapılandırılmış bir teknik kullanıyor.

Adam Federico hakkında:
Adam J. Federico, sürekli bir eğitim ve yenilik karışımıyla stilist, salon sahibi ve trend belirleyici olarak benzersiz bir başarıya ulaştı. Lisansını 1996 yılında Federico Beauty Institute’den alan Adam, Los Angeles’a taşındı ve eğitimine Vidal Sassoon’da devam etti ve Carlton Hair International gibi önde gelen kuaför salonlarında zanaatını kazandı.

Yeni salonunun her detayını kavramsallaştırıp tasarladıktan sonra Adam, 3 Aralık 1999’da AJF’in kapılarını açtı. O zamandan bu yana salon, elle seçilmiş yenilikçi ve ileri görüşlü stilistlerin seçimi ile büyüdü.

Sacramento sanat ve müzik sahnesinin özel bir destekçisi olan Adam ve AJF, sanat kültürünü sürekli olarak salon deneyimine aktararak evrimleşiyor. Yerel sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapmak ve toplum sanat ve müzik eğitimi programlarıyla ortaklaşa çalışmak, sanat bilincini vermek için Adam ve stilist ekibine ilham veriyor.

Diğer koleksiyonları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz