Karantinadan Kurtulmayı Kutlayan Kuaför: Adam Ciaccia

‘Freedom’ adını taşıyan saç koleksiyonu hakkında “Yaptığım küçük hazırlıklar göz önüne alındığında gerçekten gurur duyduğum bir çalışma. Sadece içinde yaşadığımız şu zamanda bizi çevreleyen kaostan kaçmak ve panzehirimi, zanaatımı bulma arzusundan ilham aldım,” diyor Adam Ciaccia.

Bu koleksiyonun politik bir söyleme sahip olmadığını belirten Ciaccia, çalışmasının ardında yatan güdüyü şöyle özetliyor: “Sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmemi sağlayan şey, karantinadan kurtulmaktı. Tekrar yaratabileceğime duyduğum inançtı. Sonuç, bu çalışmayı oluşturan görüntülerdir. Sadece sevdiğim şeyi bir kez daha yapabilmekten ilham aldım.”

Saç: Adam Ciaccia

Saç Asistanı: Jordan Skrtic

Styling: Emma Cotterill

Makyaj: Sanaz Fakhra

Fotoğraf: David Mannah

“Sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmemi sağlayan şey, karantinadan kurtulmaktı. Tekrar yaratabileceğime duyduğum inançtı. Sonuç, bu çalışmayı oluşturan görüntülerdir. “Yaptığım küçük hazırlıklar göz önüne alındığında gerçekten gurur duyduğum bir çalışma. Sadece içinde yaşadığımız şu zamanda bizi çevreleyen kaostan kaçmak ve panzehirimi, zanaatımı bulma arzusundan ilham aldım,” diyor Adam Ciaccia. Sadece sevdiğim şeyi bir kez daha yapabilmekten ilham aldım.” Sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmemi sağlayan şey, karantinadan kurtulmaktı. Tekrar yaratabileceğime duyduğum inançtı. Sonuç, bu çalışmayı oluşturan görüntülerdir. Sadece sevdiğim şeyi bir kez daha yapabilmekten ilham aldım.”“Yaptığım küçük hazırlıklar göz önüne alındığında gerçekten gurur duyduğum bir çalışma. Sadece içinde yaşadığımız şu zamanda bizi çevreleyen kaostan kaçmak ve panzehirimi, zanaatımı bulma arzusundan ilham aldım,” diyor Adam Ciaccia. “Sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmemi sağlayan şey, karantinadan kurtulmaktı. Tekrar yaratabileceğime duyduğum inançtı. Sonuç, bu çalışmayı oluşturan görüntülerdir. Sadece sevdiğim şeyi bir kez daha yapabilmekten ilham aldım.”“Sevdiğim şeyi yapmaya geri dönmemi sağlayan şey, karantinadan kurtulmaktı. Tekrar yaratabileceğime duyduğum inançtı. Sonuç, bu çalışmayı oluşturan görüntülerdir. Sadece sevdiğim şeyi bir kez daha yapabilmekten ilham aldım.” “Yaptığım küçük hazırlıklar göz önüne alındığında gerçekten gurur duyduğum bir çalışma. Sadece içinde yaşadığımız şu zamanda bizi çevreleyen kaostan kaçmak ve panzehirimi, zanaatımı bulma arzusundan ilham aldım,” diyor Adam Ciaccia.“Yaptığım küçük hazırlıklar göz önüne alındığında gerçekten gurur duyduğum bir çalışma. Sadece içinde yaşadığımız şu zamanda bizi çevreleyen kaostan kaçmak ve panzehirimi, zanaatımı bulma arzusundan ilham aldım,” diyor Adam Ciaccia.

Önerilenler

Benzer İçerikler