fbpx

ABS Global Ödülleri finalistleri açıklandı

Yaratıcı stiller

Şikago’da düzenlenen America Beauty Show kapsamında gerçekleşen ABS Global Ödülleri finalistleri belli oldu.

Dünyanın her yerinden kuaförlerin katıldığı fotoğraf yarışması, profesyonellere ve öğrencilere yönelik 9 farklı kategoride gerçekleşti. Jüri üyeleri değerlendirme yaparken saçların yaratıcı, yenilikçi, deneysel ve sıra dışı olmasına dikkat ettiler.

ABS Global Ödülleri finalistleri açıklandı
ABS Global Ödülleri finalistleri açıklandı

The ABS Global Ödülleri Finalistleri…

Avangard

David Barron, Barron’s London Salon, Atlanta, GA

Chris Vandehey, Style on 2nd, Portland, OR

Mayte Garrote, Different Estilistas, Zamora, İspanya

Avangard Öğrenci

 Hannah Olenik, Kim Pilcher, Brynn Radke, Brown Aveda Institute, Litchfield, OH

Kerbee Polenychko, Juana Acosta, Derek Brady, Darian Erickson, Minnesota West Community and Technical College, Jackson, MN

Erin Wiktorowski, Ariana Henkel, Jayna Miceli-Spieker, Lauren Schenk, Brown Aveda Institute, Strongsville, OH

Renklendirme

Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT

Greta Coston, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT

Nick Stenson, Ulta Beauty, Bolingbrook, IL

Editöryel

Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT

Danielle Keasling, Matrix, Bluffton, SC

Jamie Wiley, Define Hair, Fort Meade, MD

Kesim

Evie Johnson, Bowie, MD

Dorothy Tsang, BLUSHES, Ontario, Kanada

Ivan Rodriguez, El Salón Hairdressing Club, Chihuahua, Meksika

Erkek kesim

Antonio Calvo & Pedro Muñoz, Narón, İspanya

Carles Sánchez, Pelsynera, Barcelona, İspanya

Mio Sota, TRIO Salon, Şikago

Salon takımı

Evie Johnson, Jamal Edmonds, Jada Jenkins, Yvonne Daily, Rochelle Hawkins, Mecia Anderson, Tiffany Green, Carlon Thompson, The Texture Collectives, Bowie, MD

Greta Coston, Lenny Strand, Cory Hoffman, Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT

Silas Tsang, Dorothy Tsang, BLUSHES, Ontario, Kanada

Öğrenci

Karen Franco, Eric Fisher Academy, Wichita, KS

Jalie Palko, Brown Aveda Institute, Lodi, OH

Carly Post, Brown Aveda Institute, Mentor, OH

Doku

Chrystofer Benson, Chrystofer Benson Collective, South Weber, UT

Shelly Devlin, The Water’s Edge, Derry, NH

Jamal Edmonds, Lamaj in the City, Clinton, MD

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz