fbpx

22.Balkan festivali gerçekleşti…

Kategori

Balkan festivalinde Türk ekipler…

Balkan ülkelerinin katılımıyla, her yıl  kasım ayının son haftasında ,Yunanistan’ın Selanik şehrinde 22 yıldır düzenli olarak yapılıyor.

Profesyonel bay bayan saç sitilistleri ve kuaförleri için düzenlenen etkinlikte kesim, tarama topuz, renklendirme  ve bu kulvarlarda yapılan ve yarışma ile festival havasında geçen etkinlik, sahnede görsel şov eşliğinde yapılan yarışmalarla birlikte 3 gün sürüyor ve katılımcılara ödüller ile plaket veriliyor.

Son 6 yıldır Kyana Hellas firmasının da sponsor olduğu balkan festivaline Türkiye’den de  Kyana kullanan saç sitilistleri katılıyor.

Bu yıl da sahnede Türkiye’den 9 katılımcı saç sitilisti Kyana Türkiye ekibi olarak sahnede yerini aldı ve ülkemizi başarı ile temsil etti.

Konuyla ilgili olarak Kyana Türkiye adına Murat bilen şu bilgileri verdi: ‘Türkiye Kyana ekibi olarak etkinliğe aktif olarak bundan sonra da yoğun istek üzerine katılmayı planlıyoruz. Bay ve bayan saç kesimi, saç tarama, topuz kategorisinde kendisine ve sanatına güvenen tüm arkadaşların bu etkinlikte yer almasını ve Yunanistan’da ülkemizi temsil etmesini tavsiye ediyoruz.’

22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali 22.balkan festivali

 

 

Önerilenler

Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz